هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 27 خرداد 1403
ساعت 20:37
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 25 شهريور 1402 ساعت 13:57
شنبه 25 شهريور 1402 13:53 ساعت
2023-9-16 13:57:19
شناسه خبر : 371486
 معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از بازداشت سرشبکه‌ها و عناصر وابسته به گروهک ضدانقلاب در شهرستان‌های این استان خبر داد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از بازداشت سرشبکه‌ها و عناصر وابسته به گروهک ضدانقلاب در شهرستان‌های این استان خبر داد.
گروه سیاسی - رجانیوز: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از بازداشت سرشبکه‌ها و عناصر وابسته به گروهک ضدانقلاب در شهرستان‌های این استان خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز، مهدی رمضانی در گفت‌وگو با تسنیم در سنندج از بازداشت عده‌ای از عوامل وابسته به تروریست‌های تجزیه‌طلب در شهرهای مریوان و بانه خبر داد و اظهار داشت: این مزدوران ضدانقلاب صبح امروز به قصد ایجاد آشوب و تهیه خوراک رسانه‌ای برای تجزیه‌طلبان در ساعات ابتدایی صبح اقدام به تهیه فیلم و عکس از مغازه‌ها و اماکن تجاری و صنعتی کرده بودند که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و دستگیر شدند.
 
وی افزود: این افراد مربوط به عناصر مربوط به گروهک‌های ضدانقلاب بوده که به صورت پراکنده در شهرستان‌ها دنبال ایجاد ناامنی بودند که توسط دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی استان کردستان بازداشت شدند.
 
 
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: این گروهک‌های ترویستی دنبال عملیات و ایجاد ناامنی در سطح استان بودند که خوشبختانه با بازداشت سرشبکه‌ها و عناصر وابسته آنان، همه توطئه‌ها و نقشه‌ها خنثی و شاهد هیچ‌گونه اقدامی نبودیم.
 
رمضانی با بیان اینکه امنیت پایدار در سطح استان پایدار و هیچ گونه مشکلی نداریم، گفت: از این عوامل وابسته به تروریست‌ها تعداد قابل توجهی سلاح و مهمات کشف و ضبط شده است.