هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 11 مهر 1402
ساعت 05:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 25 شهريور 1402 ساعت 12:43
شنبه 25 شهريور 1402 12:14 ساعت
2023-9-16 12:43:18
شناسه خبر : 371479
 ادمین یکی از کانال‌های معاند با هوشیاری مأموران انتظامی پلیس استان آذربایجان شرقی شناسایی و دستگیر شد.
ادمین یکی از کانال‌های معاند با هوشیاری مأموران انتظامی پلیس استان آذربایجان شرقی شناسایی و دستگیر شد.
گروه سیاسی - رجانیوز: ادمین یکی از کانال‌های معاند با هوشیاری مأموران انتظامی پلیس استان آذربایجان شرقی شناسایی و دستگیر شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آذربایجان شرقی اعلام کرد: ادمین یکی از کانال‌های معاند که در صدد برنامه‌ریزی برای ایجاد ناامنی و آشوب در جامعه بود با هوشیاری مأموران انتظامی پلیس استان شناسایی و دستگیر شد.
 
براساس این گزارش، روز گذشته ماموران در مراسم سالگرد فوت آیلار حقی به رفتار یک زن مشکوک می‌شوند‌ که از فاصله دورتر از مزار وی اقدام به عکاسی و فیلم گرفتن از مراسم می‌کرد؛ رفتاری که توجه مأموران اطلاعات یگان ویژه را به خود جلب کرد.
 
 
در ادامه، مأموران با مشکوک شدن به این زن، اقدام به بازرسی از وسایل وی کرده و از صندوق عقب خودرویش تعداد زیادی اعلامیه دست نویس کشف می‌کنند؛ در ادامه هم با چک کردن گوشی تلفن همراه این خانم مشخص می‌شود که وی ادمین یکی از کانال‌های سلطنت طلب با تعداد زیادی دنبال کننده است که برای اغتشاش و دعوت به ناامنی برنامه ریزی داشته است.
به گزارش تسنیم، آیلار حقی شب 25 آبان سال 1401 توسط یک خودروی سواری مقابل مجتمع پیاده می‌شود. وی در حالی‌که تعادل ندارد به سمت محوطه مجتمع می‌رود و متاسفانه به داخل گودال بزرگ ساختمانی که در مجاورت مجتمع در حال ساخت‌وساز است سقوط می‌کند.
 
رسانه‌های ضد ایرانی مدعی شده بودند وی در جریان اغتشاشات تبریز کشته شده است.
 
سال گذشته پدر «آیلار حقی» در مصاحبه ای تصویری اعلام کرد فوت دخترش ربطی به اغتشاشات نداشته است.