هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 اسفند 1402
ساعت 08:33
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 شهريور 1402 ساعت 17:21
سه شنبه 21 شهريور 1402 16:56 ساعت
2023-9-12 17:21:34
شناسه خبر : 371439
مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: برای فردار چهارشنبه در بعضی ساعات وزش باد شدید با احتمال گردو خاک در استان تهران پیش بینی شده است.
مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: برای فردار چهارشنبه در بعضی ساعات وزش باد شدید با احتمال گردو خاک در استان تهران پیش بینی شده است.
گروه اجتماعی - رجانیوز: مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: برای فردار چهارشنبه در بعضی ساعات وزش باد شدید با احتمال گردو خاک در استان تهران پیش بینی شده است.
 
به گزارش رجانیوز، مازیار غلامی در گفتگو با مهر، در خصوص وضعیت جوی و آب و هوایی استان تهران اظهار داشت: طبق بررسی‌ها و داده‌های نقشه‌های هواشناسی برای امروز سه شنبه ۲۱ شهریور ماه شاهد آسمان صاف هستیم.
 
وی با اشاره به اینکه طبق پیش بینی‌های قبلی از بعد از ظهر امروز افزایش باد، در ارتفاعات گاهی وزش باد نسبتاَ شدید تا شدید مورد انتظار است گفت: مردم در مواقع باد شدید از حضور در ارتفاعات خودداری کنند.
 
مدیرکل هواشناسی استان تهران در خصوص دمای استان تهران نیز عنوان داشت: برای امروز سه شنبه بالاترین دما ۳۴ درجه و پایین‌ترین دما ۲۲ درجه سانتی گراد پیش بینی شده است.
 
غلامی بیان داشت: برای فردا چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه نیز آسمانی صاف تا کمی ابری، در بعضی ساعت‌ها افزایش باد، گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک وجود دارد و بیشترین دما ۳۵ درجه و کمترین دما ۲۳ درجه سانتی گراد خواهد بود.