هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 25 تير 1403
ساعت 09:11
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 شهريور 1402 ساعت 14:22
سه شنبه 21 شهريور 1402 13:57 ساعت
2023-9-12 14:22:15
شناسه خبر : 371420
 رسانه‌های روسی اعلام کردند که امروز سه‌شنبه یک هواپیمای مسافربری این کشور با ۱۷۰ سرنشین به علت نقص فنی مجبور به فرود اضطراری شده است.
رسانه‌های روسی اعلام کردند که امروز سه‌شنبه یک هواپیمای مسافربری این کشور با ۱۷۰ سرنشین به علت نقص فنی مجبور به فرود اضطراری شده است.
گروه بین الملل -رجانیوز: رسانه‌های روسی اعلام کردند که امروز سه‌شنبه یک هواپیمای مسافربری این کشور با ۱۷۰ سرنشین به علت نقص فنی مجبور به فرود اضطراری شده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، رسانه های روسی گزارش دادند که یک هواپیمای ایرباس A۳۲۰ که از شهر سوچی به استان اومسک در حرکت بود، صبح روز سه شنبه در میانه پرواز وضعیت اضطراری اعلام کرد و به فرودگاه دیگری هدایت شد، اما نرسیده به فرودگاه مجبور به فرود اضطراری همراه با برخورد شدید شد.
 
برخی منابع در گفت‌وگو با روزنامه «ریانووستی» اعلام کردند این هواپیما در نزدیکی فرودگاه نووسیبیرسک و در مزرعه‌ای مجبور به فرود اضطراری و همراه با برخورد شدید با زمین شده است. گفته شده که این حادثه به دلیل نقص هیدرولیک رخ داده است.
 
 
به نوشته راشاتودی بیش از ۱۷۰ سرنشین این پرواز در هنگام فرود هواپیما بسیار مضطرب شدند و طبق گزارش های اولیه هیچ یک از مسافران یا خدمه آسیب جدی ندیدند. مقامات گفتند که هواپیما دچار آسیبی نشده، هیچ آتش سوزی در هواپیما رخ نداد و همه مسافران با استفاده از سرسره های اضطراری از هواپیما تخلیه شدند.


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home