هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 25 تير 1403
ساعت 10:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 شهريور 1402 ساعت 14:10
سه شنبه 21 شهريور 1402 13:57 ساعت
2023-9-12 14:10:37
شناسه خبر : 371419
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور محدودیت ترافیکی تعطیلات پایان هفته جاری و ابتدای هفته آینده را برای محورهای مواصلاتی کشور اعلام کرد.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور محدودیت ترافیکی تعطیلات پایان هفته جاری و ابتدای هفته آینده را برای محورهای مواصلاتی کشور اعلام کرد.
گروه اجتماعی  - رجانیوز: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور محدودیت ترافیکی تعطیلات پایان هفته جاری و ابتدای هفته آینده را برای محورهای مواصلاتی کشور اعلام کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، پلیس راهور فراجا اعلام کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه بیست و هفتم از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد، محورهای قوچان _مشهد، سبزوار _ مشهد و تربت حیدریه _ مشهد و بالعکس ممنوع است.
 
تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور کندوان از ساعت ۱۰ الی ۲۴ روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ ظهر از کرج میدان امیرکبیر آزادراه تهران شمال به سمت مرزن‌آباد به به صورت یکطرفه خواهد بود.
 
همچنین رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت ۱۰ الی ۲۴ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.
 
به علاوه پلیس راهور محور هراز را نیز شامل محدودیت ترافیکی دانست و اعلام کرد: که محدودیت یکطرفه مقطعی روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و برعکس انجام خواهد شد.
 
همچنین از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۲ و ۲۳ شهریور و همچنین از ساعت ۶ بامداد تا ۲۴ روزهای جمعه و شنبه و یکشنبه تردد تمامی کامیون‌های سنگین به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور هراز کماکان ممنوع است.


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home