هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 11 مهر 1402
ساعت 15:27
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 20 شهريور 1402 ساعت 17:11
دوشنبه 20 شهريور 1402 17:09 ساعت
2023-9-11 17:11:18
شناسه خبر : 371385
نمایشگاه عرضه نوشت‌افزار ایرانی با عنوان «بوی ماه مهر» از امروز در فرهنگسرای اشراق و منطقه تفریحی دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار می‌شود.
نمایشگاه عرضه نوشت‌افزار ایرانی با عنوان «بوی ماه مهر» از امروز در فرهنگسرای اشراق و منطقه تفریحی دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار می‌شود.
گروه اجتماعی - رجانیوز: نمایشگاه عرضه نوشت‌افزار ایرانی با عنوان «بوی ماه مهر» از امروز در فرهنگسرای اشراق و منطقه تفریحی دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، نمایشگاه عرضه نوشت‌افزار ایرانی با عنوان «بوی ماه مهر» از امروز دوشنبه ۲۰ تا ۳۱ شهریور در فرهنگسرای اشراق و منطقه تفریحی دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار می‌شود.
 
هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی و حمایت از نوشت‌افزار ایرانی و تولیدکنندگان داخلی و ترویج استفاده از کالای داخلی است و محصولات ارائه شده شامل نوشت‌افزار و لوازم مورد نیاز دانش‌آموزان ضمن دارا بودن تنوع، به صورت مستقیم از سوی تولیدکنندگان و با قیمت اصلی عرضه می‌شود.
 
همچنین در حاشیه نمایشگاه، برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری همچون نمایش میدانی، مسابقه کتابخوانی و اجرای برنامه‌های متنوع تفریحی برای کودکان و نوجوانان تدارک دیده شده است.
 
این‌رویداد از امروز ۲۰ تا ۳۱ شهریور از ساعت ۱۰ تا ۲۲ در فرهنگسرای اشراق و دریاچه شهدای خلیج‌فارس برپاست.