هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 25 تير 1403
ساعت 11:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 12 خرداد 1402 ساعت 14:08
جمعه 12 خرداد 1402 13:56 ساعت
2023-6-2 14:08:57
شناسه خبر : 367990
کمیته اخلاق و انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، فدراسیون فوتبال را به دلیل فرایند صدور مجوز حرفه‌ای در سال ۲۰۲۲ جریمه کرد.
کمیته اخلاق و انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، فدراسیون فوتبال را به دلیل فرایند صدور مجوز حرفه‌ای در سال ۲۰۲۲ جریمه کرد.
گروه ورزش-رجانیوز: کنفدراسیون فوتبال آسیا، با توجه به نقض ماده ۳.۱ مقررات مجوز باشگاه‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا (ویرایش ۲۰۲۱) فدراسیون فوتبال کشورمان را به پرداخت مبلغ ۱۸۵ هزار دلار محکوم کرد.
 
در نامه کنفدراسیون به تخلفات صورت گرفته در آن مقطع زمانی در بحث اعلام وضعیت باشگاه‌ها به کنفدراسیون اشاره و تصریح شده است: مطابق با مواد ۳۴.۳ آیین نامه انضباطی و اخلاقی کنفدراسیون فوتبال آسیا، مجازات نیمه تعلیق شده در تصمیم مبنی بر جریمه ۸۰ هزار دلار اعلام شده به صورت خودکار لغو می‌شود و مجازات اعمال خواهد شد. مجموع جریمه باید ظرف ۳۰ روز از تاریخ ابلاغ تسویه شود.
 
ضمن اینکه به اطلاع فدراسیون فوتبال می‌رساند که نقض مکرر این ماده ممکن است با مجازات شدیدتری روبرو شود.
 
گفتنی است، کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال ۲۰۲۱ هم فدراسیون کشورمان را به دلایل مشابه به پرداخت مبلغ ۱۲۰ هزار دلار جریمه کرده بود که در آن مقطع ۸۰ هزار دلار پرداخت شده بود و ۴۰ هزار دلار در صورت ادامه به صورت خودکار اضافه می‌شد.


72
پسندیدم

 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home