هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 19 آذر 1402
ساعت 20:33
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 2 خرداد 1402 ساعت 16:37
سه شنبه 2 خرداد 1402 15:33 ساعت
2023-5-23 16:37:46
شناسه خبر : 367744
 دادستان کرمانشاه از متلاشی شدن شبکه اختلاس سازمان یافته دارو در کرمانشاه با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد.
دادستان کرمانشاه از متلاشی شدن شبکه اختلاس سازمان یافته دارو در کرمانشاه با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد.
گروه اجتماعی - رجانیوز:  دادستان کرمانشاه از متلاشی شدن شبکه اختلاس سازمان یافته دارو در کرمانشاه با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به انهدام شبکه اختلاس سازمان یافته دارو در استان کرمانشاه با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) و دستگیری ۲ نفر در همین راستا خبر داد.
 
وی افزود: مسئول داروخانه یکی از بیمارستان‌های استان با همراهی مرتبطین خود با استفاده از روش‌های متقلبانه اقدام به خروج و فروش داروهای مخصوص اتاق عمل و داروهایی که در بازه زمانی مختلف در استان دارای کمبود بوده اند کرده است.
 
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه محموله‌های دارویی خارج شده از بیمارستان بیش از ۵۳ هزار عدد بوده است، گفت: داروهای خارج شده در بین کلینیک حیوانات خانگی، دامپزشکی و برخی از داروخانه‌های استان توزیع شده است.
 
وی گفت: بر اساس اقرار متهمین هدف از این بزه کسب منفعت مالی عنوان شده است.