هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 29 فروردين 1403
ساعت 19:33
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 2 خرداد 1402 ساعت 16:22
سه شنبه 2 خرداد 1402 15:52 ساعت
2023-5-23 16:22:34
شناسه خبر : 367740
سخنگوی سرویس مخفی آمریکا اعلام کرد، راننده کامیونی که با موانع امنیتی در میدان "لافایت" مجاور زمین‌های کاخ سفید برخورد کرده بود، بازداشت شد.
سخنگوی سرویس مخفی آمریکا اعلام کرد، راننده کامیونی که با موانع امنیتی در میدان "لافایت" مجاور زمین‌های کاخ سفید برخورد کرده بود، بازداشت شد.
گروه بین الملل - رجانیوز: سخنگوی سرویس مخفی آمریکا اعلام کرد، راننده کامیونی که با موانع امنیتی در میدان "لافایت" مجاور زمین‌های کاخ سفید برخورد کرده بود، بازداشت شد.
 
به گزارش رجانیوز، ایسنا به نقل از گاردین نوشت: آنتونی گوگلیلمی، رئیس دفتر ارتباطات سرویس مخفی آمریکا دوشنبه شب در توییتی نوشت: ممکن است این راننده به صورت تعمدی با این موانع امنیتی برخورد کرده باشد.
 
وی افزود: هیچ یک از نیروهای سرویس مخفی یا پرسنل کاخ سفید در این رویداد زخمی نشدند و تحقیقات درباره علت و نحوه این تصادف ادامه دارد.
 
شبکه تلویزیونی WUSA به نقل از یکی از شاهدان گزارش داد، پس از تصادف راننده برای بار دوم با موانع برخورد کرد. فیلم کوتاه منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که یک کامیون از فاصله کوتاهی با موانع برخورد می‌کند و فردی که این ویدئو را منتشر کرده می‌گوید که این بار دوم بود.
 
شبکه تلویزیونی WUSA تصویر زنده‌ای را از یک کامیون متوقف شده در کنار موانع فولادی نشان می‌دهد که نیروهای مجری قانون در حال نزدیک شدن به آن هستند.
 
سرویس مخفی اعلام کرد که برخی جاده‌ها و گذرگاه‌های عابر پیاده بسته شده‌اند و طبق گزارش شبکه فاکس 5، هتل "Hay Adams" در نزدیکی محل تصادف تخلیه شد.دانلود فیلم