هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 19 آذر 1402
ساعت 04:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 1 خرداد 1402 ساعت 19:48
دوشنبه 1 خرداد 1402 19:16 ساعت
2023-5-22 19:48:36
شناسه خبر : 367686
رسانه پرتغالی با انتشار آمار ستاره ایرانی در ۴ سال حضورش در لیگ پرتغال به تمجید از او پرداخت.
رسانه پرتغالی با انتشار آمار ستاره ایرانی در ۴ سال حضورش در لیگ پرتغال به تمجید از او پرداخت.
گروه ورزشی-رجانیوز: سایت «گل پوینت» پرتغال امروز با انتشار آماری به ارزیابی عملکرد مهدی طارمی ستاره تیم ملی کشورمان در ۴ فصل حضورش در لیگ برتر پرتغال پرداخت.
 
به گزارش رجانیوز؛ طارمی از زمان ورودش به لیگ برتر پرتغال در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ نشان داد که گلزنی قهار است. ستاره ایرانی با پیراهن ریوآوه در اولین فصل حضورش در لیگ پرتغال با ۱۸ گل زده در رده دوم بهترین گلزنان فصل ایستاد.
 
طارمی بعد از درخشش در ترکیب ریوآوه راهی پورتو شد. ستاره ایرانی در اولین فصل حضورش در ترکیب اژدها ۱۶ گل به ثمر رساند و در رده سوم بهترین گلزنان فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ قرار گرفت.
 
ستاره سابق پرسپولیس در دومین فصل حضورش در پورتو آمارش را بهبود بخشید و موفق شد به ۲۰ گل زده برسد ولی نتوانست جایزه آقای گلی را کسب کند و در رده دوم ایستاد.
 
طارمی در این فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۳ تاکنون یک هفته مانده به پایان لیگ با ۲۱ گل زده صدرنشین بهترین گلزنان است و راموس ستاره بنفیکا با ۱۸ گل زده در رده دوم قرار  دارد. طارمی اگر در هفته پایانی اتفاق خاصی نیفتد آقای گل لیگ پرتغال می شود.
 
در ارزیابی فنی سایت گل پوینت طارمی در طول ۴ فصل حضورش در لیگ پرتغال با کسب نمره ۶.۶۸ از ۱۰ عملکرد رضایت بخشی از خود در این لیگ اروپایی به جای گذاشت.
 
انتهای پیام/


34
پسندیدم