هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 19 آذر 1402
ساعت 20:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 1 خرداد 1402 ساعت 13:04
دوشنبه 1 خرداد 1402 12:44 ساعت
2023-5-22 13:04:53
شناسه خبر : 367632
صبر ما تا حدودی است کشورهای همسایه باید مراقب خاک خود باشند و نباید اجازه بدهند از داخل کشورشان عملیات ضدامنیتی انجام شود.
صبر ما تا حدودی است کشورهای همسایه باید مراقب خاک خود باشند و نباید اجازه بدهند از داخل کشورشان عملیات ضدامنیتی انجام شود.
گروه سیاسی- رجانیوز: صبر ما تا حدودی است کشورهای همسایه باید مراقب خاک خود باشند و نباید اجازه بدهند از داخل کشورشان عملیات ضدامنیتی انجام شود.
 
به گزارش رجانيوز به نقل از تسنیم، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی فراجا با حضور در استان سیستان‌وبلوچستان و بررسی ابعاد شهادت 5 نفر از مرزبانان، اظهار کرد: تروریستها با استفاده از خاک پاکستان به برجک مرزبانی "مزه سر" حمله کردند. در این درگیری که 2 ساعت به طول انجامید 5 نفر از بهترین همکاران ما در مرزبانی به شهادت رسیدند.
 
وی با بیان اینکه دو نفر دیگر از مرزبانان مجروح شدند، گفت: صبر ما تا حدودی است کشورهای همسایه باید مراقب خاک خود باشند و نباید اجازه بدهند از داخل کشورشان عملیات ضدامنیتی انجام شود.
 
روز گذشته در حمله تروریستی که از سمت خاک پاکستان به ایران شده بود،گروهبان‌یکم شهید "حسین بادامکی"، گروهبان‌یکم شهید "علی غنی باتدبیر"، سرباز وظیفه شهید "محمد جمال‌زاده"، سرباز وظیفه شهید "یونس سیفی‌نژاد" و سرباز وظیفه شهید "ناصر حیدری" به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
 
گفتنی است که در ابتدا اعلام شد گروهبان‌یکم "رضا برجی" به شهادت رسیده است اما خوشبختانه در عملیات احیا این مرزبان به زندگی بازگشت.