هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 27 خرداد 1403
ساعت 19:46
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 30 ارديبهشت 1402 ساعت 17:49
شنبه 30 ارديبهشت 1402 17:28 ساعت
2023-5-20 17:49:38
شناسه خبر : 367580
زمان ثبت‌نام و ارسال اثر به دومین دوره مهرواره هوای نو که تا پایان اردیبهشت‌ماه 1401 اعلام شده بود، 25 روز تمدید شد.
زمان ثبت‌نام و ارسال اثر به دومین دوره مهرواره هوای نو که تا پایان اردیبهشت‌ماه 1401 اعلام شده بود، 25 روز تمدید شد.
گروه اجتماعی-رجانیوز: شورای مرکزی دومین دوره مهرواره «هوای نو» در اطلاعیه‌ای از تمدید زمان ثبت‌نام و ارسال اثر به این مهرواره خبر داد. در این اطلاعیه‌ای آمده است: به دلیل استقبال فراوان از بخش‌های چهارگانه دومین مهرواره برگزیدگان سال هیأت و تشکل‌های دینی جمهوری اسلامی ایران موسوم به «هوای نو» این شورا مصمم است تا هیچ یک از هیأت‌ها، ستایشگران، سخنرانان، شاعران و فعالان ادبی در زمینه هیأت، تولیدکنندگان آثار حوزه هیأت، مولفان و سایر فعالان عرصه هیأت که امکان حضور و مقایسه با دیگران را دارند از دوره دوم جا نمانند. به همین دلیل و براساس مصوبه این شورا، زمان تکمیل فرآیند ثبت‌نام و ارسال اثر تا ۲۵ خردادماه ۱۴۰۲ تمدید می‌شود. 
 
به گزارش رجانیوز؛ براساس این تصمیم، چنان‌چه اشخاص و هیأت‌ها در موعد مقرر، با وجود ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات شخصی در درگاه Havayenoo.ir اثری را در این سایت ثبت نکنند، نخواهند توانست بعد از پایان روز ۲۵ خرداد آثارشان را به ثبت برسانند و به طور طبیعی از حضور در دومین مهرواره هوای نو جا خواهند ماند. 
 
دومین دوره مهرواره هوای نو در مردادماه ۱۴۰۲ در ۴ بخش نهاد هیأت، ارکان هیأت، تولیدات هیأت و فراهیأت برگزار می‌شود که این ۴ بخش، مجموعاً ۴۱ رشته را در خود جای داده‌اند. 
 
دومین دوره مهرواره هوای نو را علاوه بر پایگاه اینترنتی www.Havayenoo.ir در اینستاگرام و ایتا نیز می‌توانید دنبال کنید و اطلاعات لازم برای ثبت‌نام در بخش‌های چهارگانه را به دست آورید.
 
انتهای پیام/