هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 3 تير 1403
ساعت 18:59
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 30 ارديبهشت 1402 ساعت 13:36
شنبه 30 ارديبهشت 1402 13:03 ساعت
2023-5-20 13:36:43
شناسه خبر : 367529
برخی چهره های اصلاح طلب بدون اشاره به اقدامات مجرمانه و اعترافات متهمان و کیفیت قتل شهدای اصفهان، آن ها را بی‌گناه معرفی کرده و خواستار برگزاری دادگاه علنی و عادلانه شدند!
برخی چهره های اصلاح طلب بدون اشاره به اقدامات مجرمانه و اعترافات متهمان و کیفیت قتل شهدای اصفهان، آن ها را بی‌گناه معرفی کرده و خواستار برگزاری دادگاه علنی و عادلانه شدند!
گروه سیاسی - رجانیوز: برخی چهره های اصلاح طلب بدون اشاره به اقدامات مجرمانه و اعترافات متهمان و کیفیت قتل شهدای اصفهان، آن ها را بی‌گناه معرفی کرده و خواستار برگزاری دادگاه علنی و عادلانه شدند!
 
به گزارش رجانيوز به نقل از مشرق، روزهای پرتلاطمی در ایران بود، اغتشاش گران و تروریست ها در گوشه گوشه ایران عزیز کمین کرده بودند و مدافعان امنیت و نیروهای بسیجی را به شهادت می رسانند.
 
آبان ماه بود، ۲۵ آبان سال ۱۴۰۱ که در پی حمله مسلحانه تروریستی در میدان نگهبانی محله خانه ‌اصفهان، ۳ مدافع امنیت به نام‌های اسماعیل چراغی، محسن حمیدی و محمد کریمی به شهادت رسیدند.
 
عوامل این حمله، با هماهنگی قبلی که با یکدیگر داشتند دست به اقدام تروریستی زده و با کشیدن سلاح به قصد جان مردم و ماموران اقدام به تیراندازی کردند و پس از دستگیری عوامل تیراندازی و صدور کیفرخواست، جلسات دادگاه رسیدگی به اتهامات ۶ نفر از متهمین این پرونده در دادگستری استان اصفهان برگزار شد و در نهایت مجید کاظمی، صالح میرهاشمی و سعید یعقوبی به جرم اقدام مسلحانه دستگیر و به اعدام محکوم شدند.
 
این افراد بارها و بارها در ویدئوهایی به جنایات خود اعتراف کردند اما ظاهرا بسیاری نمی خواهند این جنایات را ببیند و آن ها را تنها معترضانی به برخی از مشکلات جامعه می دانند که مورد ظلم قرار گرفته اند!
 
اما حکم اعدام این تروریست‌ها مورخ ۲۹ اردیبهشت ماه اجرا شد و عوامل حمله تروریستی محله خانه ‌اصفهان به دار مجازات آویخته شدند.
 
مجازاتی که بسیار از افراد در فضای مجازی نسبت به آن واکنش نشان دادند و در این میان مانند همیشه نام برخی از سلبریتی ها و افراد مشهور به چشم می خورد که این اسناد واضح مبنی بر تروریست بودن این ۳ نفر را نمی بینند و آن ها را معترضان ساده معرفی می کنند و خواستار آزادی آن ها هستند.
 
اما حامیان تروریست‌ها چه کسانی هستند و پس از اجرای عدالت درباره سه قاتل مسلح چه گفتند؟
در بین معترضان به اعدام سه تروریست اصفهان، چهره های معاند، منافق و اصلاح طلب درهم آمیخته و با انتشار توئیت‌هایی جهت‌دار، نسبت به اقدام قاطع قوه قضائیه در برخورد با تروریست‌ها واکنش نشان دادند.
 
برخی چهره های اصلاح طلب بدون اشاره به اقدامات مجرمانه و اعترافات متهمان و کیفیت قتل شهدای اصفهان، آن ها را بی‌گناه معرفی کرده و خواستار برگزاری دادگاه علنی و عادلانه شدند.
 
فعالان اصلاح‌طلب در یک عملیات روانی مشترک عدالت و شرافت رسانه‌ای را زیر پا گذاشته و هیچ اشاره ای به اقدامات جنایتکارانه تروریست‌ها ندارند.
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
البته برخی کاربران هم معتقدند این دخالت رسانه ای ناعادلانه برخی اصلاح طلبان، در پی انتخابات پیش رو بوده و این افراد سعی دارند با شراکت در هشتگ «اعدام نکنید» آرای خاکستری را به خود جذب کنند.
 
از دیگر همکاران اصلاح‌طلبان در عملیات رسانه‌ای در پرونده اعدام تروریست‌های خانه اصفهان، سازمان منافقین است.
 
سازمان منافقین پس از اجرای حکم اعدام، بیانیه ای علیه دستگاه قضایی منتشر کرده و در آن مردم را دعوت به خشونت و آشوب در سطح شهر کرده است. سازمانی که حتی برای فریب خوردگان خود احترامی قائل نیست و عوامل خود را «شورشیان» عنوان می کند.
 
در پی این بیانیه نیز چهره‌های رسانه‌ای این فرقه، محتوای بیانیه را بازتاب داده و چگونگی ایجاد آشوب مسلحانه در سطح شهر را برای مخاطبان خود آموزش می‌دادند.
 


دانلود/  مراسم سوگواری مشترک منافقین و اصلاح‌طلبان برای تروریست‌ها"