هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 18:59
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 11 فروردين 1402 ساعت 00:53
جمعه 11 فروردين 1402 00:35 ساعت
2023-3-31 00:53:11
شناسه خبر : 365974
ستاره پرتغالی تیم اودینزه از آرزوی خود برای بازی در کنار رونالدو گفت.
ستاره پرتغالی تیم اودینزه از آرزوی خود برای بازی در کنار رونالدو گفت.
گروه ورزشی-رجانیوز: مهاجم گلزن تیم اودینزه ایتالیا گفته با وجود اینکه از تیم بنفیکا کنار گذاشته و در رستوران مشغول به کار شد اما هیچ وقت امید خود را برای تبدیل‌شدن به بازیکنی بزرگ در فوتبال از دست نداد.
 
به گزارش رجانیوز؛ «بتو» ستاره این روزهای تیم اودینزه ایتالیا در مصاحبه با وبگاه گل گفته حتی وقتی در ۱۸ سالگی در تیم آماتور تیرِس در دسته پنجم فوتبال پرتغال بازی و در عین حال در رستوران‌های KFC کار می کرد، مطمئن بوده که روزی تبدیل به یک بازیکن حرفه‌ای می‌شود.
 
بتو می‌گوید: یک روز وقتی با هم‌تیمی‌هایم تمرین می‌کردیم، آن‌ها سر به سر من می‌گذاشتن و می‌گفتند «خب بیا شرط‌بندی کنیم؛ تو در عرض پنج سال بازیکن حرفه‌ای می‌شوی». من هم  قبول کردم و پس از چهار سال این کار را انجام دادم.
 
گل نوشته این اتفاق برای بتو که در ۱۲ سالگی از تیم پایه‌های بنفیکا کنار گذاشته و مجبور شد از تیم‌های آماتور فوتبال خود را آغاز کند، به او آموخت فراموش نکند از کجا آمده و هنوز هم با دوستانش که در رستوران کار می‌کنند، در ارتباط است.
 
بتو که گفته «ساموئل ائوئو» الگوی اوست، پس از اینکه با ۱۱ گل، بهترین گلزن فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ تیم پورتیمونزه پرتغال شد، هر سه تیم بزرگ پرتغال یعنی پورتو، بنفیکا و اسپورتینگ لیسبون تلاش‌هایی برای جذب او انجام دادند اما او تصمیم گرفت به ایتالیا و تیم اودینزه برود.
 
بتو در حالی که فصل اول حضورش در اودینزه را با مصدومیت‌های پیاپی سپری کرد اما حالا در سری آ بیش از ۲۰ گل به ثمر رسانده است. او می‌گوید: بازی و گلزنی برای اودینزه مانند هدیه‌ای از جانب خداست. آنها همه تلاش خود را به کار بستند تا من اینجا باشند و من می‌خواهم آن را تلافی کنم.
 
گل خبر داده بتو در آستانه حضور در تیم ملی پرتغال برای بازی‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۴ آلمان هم حضور داشت اما «روبرتو مارتینز» سرمربی سله‌سائو فوتبال اروپا تصمیم گرفت به تیم جام جهانی ۲۰۲۲ قطر دست نزند.
 
بتو درباره هم‌بازی‌شدن با کریستیانو رونالدو در یورو ۲۰۲۴ می‌گوید: شاید این رویای بسیار بزرگی برای من باشد اما همه‌چیز ممکن است.
 
انتهای پیام/