هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 24 خرداد 1403
ساعت 02:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت 06:58
پنجشنبه 10 فروردين 1402 06:33 ساعت
2023-3-30 06:58:19
شناسه خبر : 365918
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از بهره مندی ۵۲۳ و ۸۷۳ نفر کودک، از فضای دوستدار کودک جمعیت هلال احمر خبرداد.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از بهره مندی ۵۲۳ و ۸۷۳ نفر کودک، از فضای دوستدار کودک جمعیت هلال احمر خبرداد.
گروه اجتماعی-رجانیوز: حجت‌الاسلام سیدهاشم حسینی المدنی،رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با اشاره به طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان به مسافرین نوروزی جوانان، سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی، با ارائه گزارشی از خدمات سازمان جوانان از ۲۴ اسفندماه تا ۹  فروردین پرداخت و گفت: ۱ میلیون و۲۱۰ هزار و ۸۹۰ نفر از خدمات ایستگاه ایمنی و سلامت اطلاع‌ رسانی نقاط حادثه ‌خیز و راهنمایی به اماکن فرهنگی و گردشگری و عمومی و ۲۴۶ هزار و ۸۸۹ نفر نیز از اکیپ‌های سیار سحاب (خدمات و آموزش امداد و کمک‌های اولیه) بهره‌مند شدند.
 
به گزارش رجانیوز؛ وی با اشاره به این که ۴۰۷ هزار و ۸۰۵ نفر در پویش بهرفت مشارکت و از این پویش حمایت کردند، ادامه داد: ۵۲۳ هزار و ۸۷۳ نفر از فضای دوستدار کودک نکات ترافیکی، ایمنی و امدادی استفاده کردند. ۱۵۸ هزار و ۴۳۲ نفر نیز به خیمه نماز در پایگاه‌ های ثابت و موقت جمعیت هلال‌احمر مراجعه کردند.
 
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر افزود: به   ۲۷۵ هزار و ۷۷۱  نفر اقلام فرهنگی زیست محیطی توزیع شد؛ که درمجموع به ۳ میلیون و ۲۹۲ هزار و ۷۳۶ نفرخدمات ارائه شد.
 
گفتنی است، ۲۷ هزار و ۷۸۲ نفر از اعضای سازمان جوانان در طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان به مسافرین نوروزی جوانان، سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی، شرکت کردند.
 
انتهای پیام/