هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 12 مهر 1402
ساعت 19:49
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 24 اسفند 1401 ساعت 11:04
چهارشنبه 24 اسفند 1401 09:36 ساعت
2023-3-15 11:04:40
شناسه خبر : 365700
 بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی امروز با ورود سامانه بارشی از غرب کشور در برخی استان ها شاهد بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق خواهیم بود.
بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی امروز با ورود سامانه بارشی از غرب کشور در برخی استان ها شاهد بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق خواهیم بود.
گروه اجتماعی  - رجانیوز: بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی امروز با ورود سامانه بارشی از غرب کشور در برخی استان ها شاهد بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق خواهیم بود.
 
به گزارش رجانيوز، امروز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از غرب کشور در استان‌ها آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان خوزستان، همدان، زنجان، غرب چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد و شمال بوشهر بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق در نواحی مستعد تگرگ و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.
 
بیشینه شدت بارش در استان‌های خوزستان لرستان و ایلام انتظار می‌رود. همچنین امروز در بخش‌هایی از ارتفاعات و دامنه‌های البرز سواحل دریای خزر، کرمان و سیستان و بلوچستان بارش پراکنده و وزش باد رخ خواهد داد.
 
پنجشنبه در بخش‌هایی از شمال غرب، غرب جنوب غرب، سواحل دریای خزر ارتفاعات و دامنه‌های البرز در استان‌های قزوین البرز، تهران و سمنان سامانه بارشی فعالیت خواهد داشت و در بخش‌هایی از مرکز شرق و شمال شرق کشور بارش پراکنده انتظار می‌رود.
 
جمعه در مناطقی از شمال غرب سواحل شرقی دریای خزر و نوار شرقی کشور و شنبه در ارتفاعات کرمان و سیستان و بلوچستان بارش پراکنده پیش بینی می‌شود، یکشنبه با ورود سامانه بارشی دیگری در شمال غرب و غرب کشور بارش آغاز خواهد شد.
 
گفتنی‌است امروز در نواحی شرق و جنوب شرق و پنجشنبه در بخش‌هایی از شمال غرب، غرب به تدریج مرکز شمال شرق و دامنه‌های جنوبی البرز در بعضی ساعات روز افزایش سرعت وزش باد و در مناطق مستعد گردوخاک انتظار می‌رود.
 
امروز دریای خزر و دریای عمان مواج خواهند بود. همچنین از بعد از ظهر پنجشنبه تا یکشنبه نیمه شرقی خلیج فارس به تدریج تنگه هرمز و دریای عمان مواج پیش بینی می‌شوند.