هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 15 اسفند 1402
ساعت 05:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 23 اسفند 1401 ساعت 11:52
سه شنبه 23 اسفند 1401 11:42 ساعت
2023-3-14 11:52:37
شناسه خبر : 365665
 رییس مرکز اورژانس تهران از آماده باش ۲۸۰ پایگاه اورژانس در شهر تهران برای چهارشنبه آخر سال خبر داد.
رییس مرکز اورژانس تهران از آماده باش ۲۸۰ پایگاه اورژانس در شهر تهران برای چهارشنبه آخر سال خبر داد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: رییس مرکز اورژانس تهران از آماده باش ۲۸۰ پایگاه اورژانس در شهر تهران برای چهارشنبه آخر سال خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، دکتر یحیی صالحی طبری گفت: شهر تهران ۲۲۸ پایگاه اورژانس و ۱۸۰ موتورلانس دارد که برای چهارشنبه آخر سال ۵۰ پایگاه به این مجموعه اضافه می‌شود و در مجموع ۲۸۰ پایگاه اورژانس در تهران آماده خدمت رسانی در چهارشنبه سوری خواهند بود.
 
وی افزود: متاسفانه چند سالی است که شادی‌های سنتی تبدیل به شادی‌های صنعتی شده و غم و اندوه زیادی برای خانواده‌های ایرانی به جا گذاشته است. خیلی‌ها با رسیدن چهارشنبه آخر سال یاد خاطرات بد، عضو آسیب دیده یا عضو از دست داده خود می‌افتند که غم به یاد ماندنی برای شان می‌شود.
 
دکتر صالحی ادامه داد: در حالی که در ایام قدیم چهارشنبه سوری‌ها دورهمی‌هایی بود برای رفع کدورت‌های احتمالی، تا افراد بدون کینه و ناراحتی داشتن از کسی وارد سال جدید شوند.
 
رییس مرکز اورژانس تهران با بیان این که در زمان جنگ سنگرسازان بی سنگر داشتیم، اکنون نوروزبانان بی نوروز داریم. همکاران من در اورژانس سراسر کشور و سایر دستگاه‌های خدمت رسان مثل آتش نشانی ها، هلال احمر و نیروی‌های انتظامی همیشه در ایام تعطیلات آماده باش هستند تا مردم عزیز احساس امنیت، سلامت و آرامش کنند.