هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 11 خرداد 1402
ساعت 19:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 21 اسفند 1401 ساعت 21:09
يكشنبه 21 اسفند 1401 19:33 ساعت
2023-3-12 21:09:27
شناسه خبر : 365603
دبیر فدراسیون شمشیربازی به نتایج ضعیف سابریست‌ها در ۲ جام جهانی قبلی واکنش نشان داد.
دبیر فدراسیون شمشیربازی به نتایج ضعیف سابریست‌ها در ۲ جام جهانی قبلی واکنش نشان داد.
گروه ورزشی-رجانیوز: در مورد عملکرد تیم ملی شمشیربازی و نتایج ضعیف در جام جهانی لهستان و ایتالیا اظهار داشت: درست است نتایجی که در جام جهانی لهستان و ایتالیا کسب شد شایسته تیم ملی نبود، اما این تیم همان تیمی است که چند ماه قبل نایب قهرمان جهان شد. باید به بچه‌ها و کادرفنی فرصت بدهیم تا از این شرایط خارج شوند.
 
به گزارش رجانیوز؛ وی ادامه داد: در شکست‌ها هم بازیکنان و هم کادرفنی سهم دارند. در دیدار با ژاپن دئر جام جهانی که تیم ملی جلو بود بهترین بازیکن ما یعنی علی پاکدامن روز خوبی نداشت و شاید اگر آن بازی را می‌بردیم دیگر هیچ کدام از این حرف و حدیث‌ها نبود.
 
دبیر فدراسیون شمشیربازی در مورد اینکه دو ناکامی در جام های جهانی باعث نمی‌شود فکری به حال آینده تیم ملی کنید، عنوان کرد: از نظر ما تاکنون اتفاق خاصی نیفتاده و قرار نیست در تمام جام‌های جهانی هم روی سکو برویم. از سوی دیگر اگر این شرایط ادامه دار باشد، قطعا بررسی و تصمیم گیری خواهیم کرد. در هر صورت باید زمان بدهیم تا بچه‌ها ریکاوری و خودشان را پیدا کنند.
 
وحدانی در مورد شرایط پورسلمان، رئیس فدراسیون شمشیربازی که در سقوط بالگرد کرمان حضور داشت، گفت: خوشبختانه پورسلمان شرایط بهتری دارد و در تهران است و در فدراسیون هم حاضر می‌شود.
 
وی در خصوص جام جهانی اسلحه سابر مجارستان اظهار داشت: علی پاکدامن، محمد رهبری، محمد فتوحی و فرزاد باهر نفرات اعزامی هستند و تیم ملی قرار است چند روز زودتر راهی مجارستان شود. یک اردوی مشترک نیز با این کشور تدارک دیده شده و پس از آن بچه‌ها وارد مسابقات می‌شوند.
 
انتهای پیام/