هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 31 شهريور 1402
ساعت 05:56
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 21 اسفند 1401 ساعت 21:06
يكشنبه 21 اسفند 1401 19:33 ساعت
2023-3-12 21:06:06
شناسه خبر : 365602
مشاور رئیس جمهور و دبیر شواری عالی مناطق آزاد گفت: پس از سال‌ها میزبانی تور جهانی تنیس به ایران تعلق گرفت و با تلاش‌های صورت گرفته شاهد میزبانی و برگزاری یک رقابت خوب و جذاب با استانداردهای بالا هستیم.
مشاور رئیس جمهور و دبیر شواری عالی مناطق آزاد گفت: پس از سال‌ها میزبانی تور جهانی تنیس به ایران تعلق گرفت و با تلاش‌های صورت گرفته شاهد میزبانی و برگزاری یک رقابت خوب و جذاب با استانداردهای بالا هستیم.
گروه ورزشی-رجانیوز: حجت‌الله عبدالملکی در حاشیه برگزاری رقابت‌های تور جهانی تنیس مردان (فیوچرز) با تاکید بر شرایط مساعد و مناسب جزیره کیش برای میزبانی رویدادهای مختلف ورزشی تاکید کرد: در ابتدا باید از دست‌اندرکاران این اتفاق خوب تشکر کرد، مسوولان فدراسیون تنیس در کنار همکاران ما در منطقه آزاد یک میزبانی خوب، استاندارد و با کیفیت در حد استانداردهای بالا را برگزار کردند که به همه آنها خسته نباشید و خدا قوت می‌گویم.
 
به گزارش رجانیوز؛ وی ادامه داد: پس از سال‌ها شاهد برگزاری این رقابت‌ها در ایران هستیم که با استقبال خوب تنیسورهای خارجی همراه بود، اینکه بیش از ۱۰۰ تنیسور از نقاط مختلف جهان خود را به ایران برسانند تا در این رویداد حضور داشته باشند نشان از اهمیت و برگزاری سطح کیفی مطلوب این مسابقات دارد و در این مدت شاهد رقابت‌های جذاب و تماشایی و البته میزبانی خوب ایران بودیم.
 
مشاور رئیس جمهور و دبیر شواری عالی مناطق آزاد تاکید کرد: این جزیره یکی از حوزه‌های تخصصی گردشگری خود را به بحث گردشگری ورزشی معطوف کرده است و این موضوع را به شکل جدی دنبال می‌کند، در این جزیره امکانات بسیار خوبی وجود دارد که از آن جمله می‌توان به زمین‌های با کیفیت تنیس اشاره کرد که نظر فدراسیون جهانی را هم جلب کرده است. 
 
عبدالملکی گفت: از فدراسیون تنیس و همکارانمان در جزیره خواستیم مسابقات متعدد دیگری را هم تدارک ببینند و با سطح بالاتری آنها را دنبال کنند، قبلا گفتیم و باز هم تاکید می‌کنیم این جزیره آماده میزبانی از تیم‌های ملی در بخش‌ها و رده‌های مختلف است وامروز هم شاهد هستیم تیم تنیس کمتر از ۱۴ سال ایران نیز اردوی آمادگی خود را در این جزیره برپا کرده است.
 
وی ادامه داد: همه امکانات هتلی، ورزشی و غیره در حد استانداردهای جهانی در کیش آماده است و اگر تیم‌ها از این فرصت بهره‌مند شوند دیگر نیازی به هزینه ارزی برای سفرهای خارجی وجود ندارد و باید از این ظرفیت بهره برد.
 
انتهای پیام/