هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 اسفند 1402
ساعت 08:26
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 21 اسفند 1401 ساعت 19:47
يكشنبه 21 اسفند 1401 19:33 ساعت
2023-3-12 19:47:41
شناسه خبر : 365592
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه بخشی از نرخ‌ها هنوز آماده نشده، گفت: نرخ اتوبوس و مترو آماده و امروز نهایی می‌شود.
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه بخشی از نرخ‌ها هنوز آماده نشده، گفت: نرخ اتوبوس و مترو آماده و امروز نهایی می‌شود.
گروه اجتماعی-رجانیوز: مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه جلسه علنی امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران در خصوص طرح‌های امروز شورا گفت: امروز طرح یک فوریتی برای فروش یک ملک بررسی می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز؛ وی در خصوص ساختار و تشکیلات نهاد راهبردی و پایش طرح‌های توسعه شهری تهران که در جلسه امروز شورا بررسی خواهد شد، گفت: بخشی از نرخ‌ها برای تاکسی‌ آماده نشده، اما نرخ اتوبوس و مترو آماده و امروز نهایی می‌شود.
 
وی با بیان اینکه گزارشی از وضعیت آب هم توسط مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب در جلسه امروز شورای شهر ارائه می‌شود، گفت: موضوع مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. 
 
وی در خصوص نرخ تاکسی‌های خطی گفت: این نرخ براساس پیمایش و حتی شیب خیابان تعیین می‌شود، اما قطعا نرخ بالا نخواهد بود تا به مردم هزینه سنگین وارد نشود و البته رانندگان هم بتوانند از پس هزینه‌ها برآیند.
 
وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اعلام اسامی ساختمان‌های ناایمن در شهر گفت: شورا و دادستانی کار خود رادر خصوص ساختمان‌های ناایمن انجام داده‌اند، اخطارهای لازم داده شده و قرار است تا پایان سال ساختمان‌هایی که اقدامات لازم را انجام نداده‌اند پلمب شوند.
 
انتهای پیام/