هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 19:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 17 اسفند 1401 ساعت 16:12
چهارشنبه 17 اسفند 1401 16:08 ساعت
2023-3-8 16:12:59
شناسه خبر : 365498
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای نیروی هوایی در سال جاری ارتقای مدت زمان پروازی به واسطه سوخت‌گیری‌های متوالی در آسمان کشور بویژه بر فراز خلیج فارس است.
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای نیروی هوایی در سال جاری ارتقای مدت زمان پروازی به واسطه سوخت‌گیری‌های متوالی در آسمان کشور بویژه بر فراز خلیج فارس است.

گروه سیاست-رجانیوز: امیر سرتیپ حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در جمع کارکنان اشراف فرماندهی این نیرو، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: پایگاه زیرزمینی عقاب ۴۴ یکی از اقدامات ما برای رسیدن به قدرت بازدارندگی بیشتر در مقابل تهدیدات دشمنان است.

 

به گزارش رجانیوز؛ فرمانده نیروی هوایی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای نیروی هوایی در سال جاری ارتقای مدت زمان پروازی به واسطه سوخت‌گیری‌های متوالی در آسمان کشور بویژه بر فراز خلیج فارس است که این موضوع موجب ترس و واهمه دشمنان از قدرت و توان عملیاتی نیروی هوایی شده است.
 
وی در ادامه با بیان اینکه اشراف بر عملکرد و فعالیت یگان‌ها موجب تقویت نقاط قوت و از میان برداشتن نقاط ضعف شده است، اظهار کرد: امروز ارتقای توانمندی، عملکرد، همکاری و هم‌افزایی در بخش‌های مختلف موجب رشد، تحول، الگوسازی و نقطه عطفی برای نیروی خوشنام نیروی هوایی ارتش در تجلی نیرویی در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.
 
امیر واحدی اظهار کرد: در صحنه بودن فرماندهان و مدیران، عاملی برای امیدآفرینی و استفاده از ظرفیت نخبگان جوان است و توجه به امور مدیریتی و مباحث فرهنگی در حوزه های مختلف عاملی برای تعالی و رشد تمامی کارکنان شده است.
 
فرمانده نیروی هوایی در پایان تصریح کرد: امروز اثربخشی برنامه های اشراف نشان از حرکت رو به جلو و همت و تلاش شبانه روزی تمامی عزیزان در حوزه اشراف فرماندهی دارد.
 
انتهای پیام/