هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 10 بهمن 1401 ساعت 14:03
دوشنبه 10 بهمن 1401 13:54 ساعت
2023-1-30 14:03:07
شناسه خبر : 364571
آموزش جدیدترین راه خلاص شدن از طلبکارها توسط استاد فیروزی
محمدحسین کشاورزی

فراتر از عقل جن!

آموزش جدیدترین راه خلاص شدن از طلبکارها توسط استاد فیروزی
طلبکاری یکی از بدبختی‌هاییست که شاید گریبان‌گیر خیلی افراد شود و البته راه‌های زیادی نیز برای خلاصی از آن وجود دارد که با توجه به شرایط فرد، یکی از راه‌ها اتخاذ خواهد شد. 
 
البته گاهی اوقات فرد به تنهایی نمی‌تواند موضوع را حل کند و نیاز است فردی بزرگ‌تر و معتبر پا در میانی کند تا بلکه طلبکار به فرد بدهکار زمان بیشتری برای حل مسئله دهد و یا فرجه‌ای برای وی در نظر بگیرد. 
 
امروزه اما با راه‌های جدیدتری مواجه می‌شویم که عن‌قریب می‌توان آنها را در گینس ثبت کرد و چه‌بسا آنقدر عجیب و غریب باشند که به عقل جن هم نرسیده باشند. 
 
راهی که نه هزینه‌ای برای فرد بدهکار دارد و نه دشواری. شما به‌عنوان یک بدهکار خیلی راحت می‌توانید از طریق پیام‌رسان‌های مختلف به رسانه‌های خارجی نظیر بی‌بی‌سی، سعودی اینترنشنال و... ارتباط برقرار کرده و سناریوی دستگیری خود توسط نیروهای امنیتی کشور را مطرح کنید. 
 
پس از این اتفاق رسانه‌های خارجی تمام نقشه‌های لازم را ایفا کرده و کار را برایتان سهل می‌کنند. این رسانه‌ها خبر دستگیری شما که شاید در تمام مدت آشوب‌ها در خانه یا محل کار مشغول گذار زندگی عادی خود بوده‌اید را منتشر کرده و مدعی می‌شوند که تنها بخاطر یک اعتراض مسالمت‌آمیز شرکت کرده‌اید. 
 
روز بعد در حالی‌که هنوز از رختخوابتان بیرون نیامدید خبری مبنی‌بر شکنجه‌ی شما توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی در رسانه‌های خارجی منتشر می‌شود و حتی مدعی وضعیت وخیم شما و انتقالتان به بیمارستان می‌شوند. البته در این لحظه باید کمی مراقب باشید تا مبادا روح‌تان از این اخبار غافلگیر نشود!
 
سپس برای شمایی که شاید یک بار هم به دادگاه نرفته‌اید، از دستگاه قضا حکم اعدام صادر کرده و مراتب کشته شدن شما را فراهم می‌کنند. 
 
همچنین این رسانه‌ها مدعی می‌شوند که زیر بار شکنجه‌ها طاقت نیاورده‌اید و به کما رفته‌اید. اینطور نه تنها طلبکارانتان دست از سرتان بر می‌دارند، بلکه همه‌ی دوست و آشناها علی‌الخصوص اعضای خانواده‌تان نیز شما را فردی قهرمان تلقی می‌کنند و به فکر فراهم‌آوری یک مراسم ختم شکوهمندانه برای شما می‌افتند. 
 
بدین گونه هم از دست طلبکارانتان راحت شده‌اید و هم بار و بندیل خودتان را برای خروج از کشور می‌بندید؛ البته باید مراقب باشید که در مرزهای آبی کشور گرفتار نیروهای امنیتی نشوید که با هواپیما به تهران منتقلتان کنند؛ چراکه آنوقت نه تنها رسوا شده بلکه طلبکارنتان نیز شاکی‌تر از قبل می‌شوند و در کنار آن جرم افترا و نشر اکاذیب به شما بسته خواهد شد.


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home