هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 18:10
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 8 بهمن 1401 ساعت 10:29
شنبه 8 بهمن 1401 10:07 ساعت
2023-1-28 10:29:48
شناسه خبر : 364464
خانواده عزیزم و رفقای خوبم مخصوصا شما رفقای طلبه‌ام دعا و نماز شب اول قبر برایم فراموشتان نشود. در ضمن خواهشمندم غسل و کفنم نکنید و مرا با همان لباس و بدن خونی به خاک بسپارید.
خانواده عزیزم و رفقای خوبم مخصوصا شما رفقای طلبه‌ام دعا و نماز شب اول قبر برایم فراموشتان نشود. در ضمن خواهشمندم غسل و کفنم نکنید و مرا با همان لباس و بدن خونی به خاک بسپارید.
گروه سیاسی - رجانیوز: خانواده عزیزم و رفقای خوبم مخصوصا شما رفقای طلبه‌ام دعا و نماز شب اول قبر برایم فراموشتان نشود. در ضمن خواهشمندم غسل و کفنم نکنید و مرا با همان لباس و بدن خونی به خاک بسپارید.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از کیهان، شهید مدافع حرم حجت‌الاسلام محمد کیهانی، از طلبه‌های انقلابی استان خوزستان بود که داوطلبانه راهی رزم با داعش شد و در راه دفاع از حرم به شهادت رسید. شهید کیهانی که از کارکنان شهرداری اهواز بود، در وصیت‌نامه‌اش از مدیران و کارکنان شهرداری‌ها خواسته تا قدر خدمت‌رسانی را بدانند و با مردم مهربانانه رفتار کنند. شهید مدافع حرم محمد کیهانی در وصیت‌نامه‌اش نوشته بود:
 
«از خانواده می‌خواهم که شهادتم را تبریک بگویند، خوشحال باشید که شیون، ناله و لباس مشکی مخصوص عزای اهل‌بیت(ع) است اگر بی‌قرار شدید روضه اربابم‌ حسین(ع) و مادرش را بخوانید که هم من بسیار به آن نیاز دارم و هم خودتان... از همکارانم در شهرداری اهواز خواهشمندم به دلیل اینکه شهرداری در بین ادارات بیشترین ارتباط را با مردم دارد مواظب رضایتمندی مردم عزیز باشند و قدر این فرصتی که خدا در اختیار آنان قرار داده برای خدمت‌رسانی را بدانند و با مردم مهربان و خوش‌رفتار باشند و در راه‌اندازی کار آنان تعجیل نموده و مراقب شیطان باشند که خدایی نکرده آنها را آلوده نکند.
 
خانواده عزیزم و رفقای خوبم مخصوصا شما رفقای طلبه‌ام دعا و نماز شب اول قبر برایم فراموشتان نشود. در ضمن خواهشمندم غسل و کفنم نکنید و مرا با همان لباس و بدن خونی به خاک بسپارید در کنار شهید حسین‌زاده و مجتبی بابایی‌زاده.»