هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 31 شهريور 1402
ساعت 06:12
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 4 بهمن 1401 ساعت 12:16
سه شنبه 4 بهمن 1401 11:53 ساعت
2023-1-24 12:16:36
شناسه خبر : 364362
بازی جدید اپوزیسیون موسوم به وکالت به رضا پهلوی، فرزند شاه مخلوع ایران که قرار بود به یک سرگرمی سیاسی تازه ضدانقلاب تبدیل شود، به جنگ واقعی میان آنان تبدیل شد.
بازی جدید اپوزیسیون موسوم به وکالت به رضا پهلوی، فرزند شاه مخلوع ایران که قرار بود به یک سرگرمی سیاسی تازه ضدانقلاب تبدیل شود، به جنگ واقعی میان آنان تبدیل شد.
گروه سیاسی - رجانیوز: بازی جدید اپوزیسیون موسوم به وکالت به رضا پهلوی، فرزند شاه مخلوع ایران که قرار بود به یک سرگرمی سیاسی تازه ضدانقلاب تبدیل شود، به جنگ واقعی میان آنان تبدیل شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از روزنامه ایران،  پس از آنکه علی کریمی، این جریان وکالت را راه انداخت، فرزند شاه مخلوع هم بسرعت از آن استقبال کرد و برآن بود تا با جریان‌سازی سلبریتی‌های فراری، عملاً سردستگی جریان ضدانقلاب را برعهده بگیرد.
 
 اما گویا فواید مادی و فاندهای اقتصادی این رهبری، چیزی نبود که سایر چهره‌های ضدانقلاب بخواهند بسادگی از کنار آن عبور کرده و این سرمایه کلان را به سادگی به پهلوی‌ها واگذار کنند. به همین دلیل دیگر چهره‌های ضدانقلاب نیز بسرعت وارد صحنه شده و اصل جریان وکالت را زیرسؤال بردند که عبدالله مهتدی، رهبر فرقه تروریستی کومله، مهدی فتاپور، ضدانقلاب فراری و علی‌حسین قاضی‌زاده، ضدانقلاب حاضر در شبکه اینترنشنال از آن‌جمله‌اند.
 
به‌عنوان مثال، علی‌حسین قاضی‌زاده با اشاره به فقدان سوابق سیاسی و حتی رزومه شخصی قابل اعتنای رضا پهلوی، با طعنه نوشت «هر فردی که می‌خواهد نقشی در‌گذار ایفا کند، به دانشگاه برود و در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان شرکت کند.» به نظر می‌رسد به رغم پروپاگاندا و حمایت‌های سنگین رسانه‌های ضدایرانی فارسی زبان از این جریان وکالت، این امر در نهایت به رقابت سنگین میان ضدانقلاب منجر شد که برخی این رقابت را ناشی از فواید سیاسی و درآمدهای اقتصادی می‌دانند که از سوی دولت‌های متخاصم می‌تواند نصیب چنین فردی شود. البته مسأله فقط به رقابت متوقف نشد و به فحاشی و حمله سایبری هم رسید.
 
 یکی از چهره‌های رسانه‌ای مورد حمایت این جریان‌ها پس از آنکه اعلام کرد به رضا پهلوی وکالت نمی‌دهد آماج حملات و فحاشی‌ سلطنت‌طلبان قرار گرفت. وی در صفحه مجازی خود با اشاره به انواع فحاشی‌ها و پرده‌دری‌ها و حتی پیشنهاد پول به وی، در نهایت جریان وکالتی را مازوخیست خواند و آنها را به خاطر هزاران کامنت و پیام توهین‌آمیز نفرین کرد!