هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 20 بهمن 1401
ساعت 03:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 2 بهمن 1401 ساعت 11:22
يكشنبه 2 بهمن 1401 11:03 ساعت
2023-1-22 11:22:46
شناسه خبر : 364295
 پس از فراخوان سلطنت‌طلب‌ها برای وکالت دادن به فرزند شاه مخلوع ایران که با فراخوان علی کریمی آغاز شد، نزاع جریان‌های ضدانقلاب برای پیشقراولی در حرکت‌های ضدملی و به دست گرفتن رهبری اپوزیسیون و جلب فاندهای خارجی بالا گرفت.  جالب‌ترین آنها واکنش عبدالله مهتدی، رهبر گروهک تروریستی کومله بود که ضمن رد این کمپین، گرایش‌های تجزیه‌طلبانه خود را آشکار کرد.
پس از فراخوان سلطنت‌طلب‌ها برای وکالت دادن به فرزند شاه مخلوع ایران که با فراخوان علی کریمی آغاز شد، نزاع جریان‌های ضدانقلاب برای پیشقراولی در حرکت‌های ضدملی و به دست گرفتن رهبری اپوزیسیون و جلب فاندهای خارجی بالا گرفت. جالب‌ترین آنها واکنش عبدالله مهتدی، رهبر گروهک تروریستی کومله بود که ضمن رد این کمپین، گرایش‌های تجزیه‌طلبانه خود را آشکار کرد.
گروه سیاسی  - رجانیوز: پس از فراخوان سلطنت‌طلب‌ها برای وکالت دادن به فرزند شاه مخلوع ایران که با فراخوان علی کریمی آغاز شد، نزاع جریان‌های ضدانقلاب برای پیشقراولی در حرکت‌های ضدملی و به دست گرفتن رهبری اپوزیسیون و جلب فاندهای خارجی بالا گرفت.  جالب‌ترین آنها واکنش عبدالله مهتدی، رهبر گروهک تروریستی کومله بود که ضمن رد این کمپین، گرایش‌های تجزیه‌طلبانه خود را آشکار کرد.
 
به گزارش رجانیوز، دبیرکل این گروهک تروریستی در توئیتر با اشاره به اینکه پیام روشن (به‌زعم وی) انقلاب «زن، زندگی، آزادی»، دموکراسی، آزادی، برابری حقوقی، نفی دیکتاتوری و قبول تکثر و تنوع است، اضافه کرد: «هراس‌افکنی از تجزیه‌طلبی و با چماق تمامیت‌ارضی به جنگ آن رفتن، نادیده گرفتن پیام این انقلاب و تکرار بهانه رژیم برای سرکوب و تفرقه است!»  البته این ژست‌های سیاسی درحالی است که اساساً رضا پهلوی، فرزند شاه مخلوع ایران با هدف پیش بردن راهبرد تجزیه ایران از سوی برخی دولت‌های غربی و مرتجع منطقه مطرح شده است، از این‌رو دعوای مهتدی و پهلوی بیشتر نوعی جنگ زرگری است که در نهایت تجزیه ایران را از سوی دولت‌های پشت پرده این مهره‌های دم‌دستی دنبال می‌کند.