هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 20:00
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 1 بهمن 1401 ساعت 23:27
شنبه 1 بهمن 1401 23:25 ساعت
2023-1-21 23:27:28
شناسه خبر : 364288
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای کربلا نیروی زمینی سپاه در جنوب غرب کشور از کشف مقادیر زیادی سلاح در مرزهای جنوب غرب کشور خبر داد.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای کربلا نیروی زمینی سپاه در جنوب غرب کشور از کشف مقادیر زیادی سلاح در مرزهای جنوب غرب کشور خبر داد.
گروه اجتماعی-رجانیوز: سردار احمد خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه منطقه‌ای کربلا امشب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای صیانت و حفاظت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران و مبارزه با قاچاق سلاح در نقطه صفر مرزی، سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در قرارگاه منطقه‌ای کربلا و قرارگاه حضرت ابوالفضل علیه‌السلام، با اقداماتی مشترک ضمن اشراف کامل اطلاعاتی و عملیاتی و رصد گذرگاه‌ها و مسیرها، کاروان قاچاق سلاح را شناسایی کردند و توقیف محموله را در دستور کار خود قرار دادند.
 
وی افزود: قرارگاه منطقه‌ای کربلا با کنترل شبانه‌روزی معابر مرزی جنوب غرب کشور، امروز در یک شرایط بسیار سخت و نامساعد جوی، موفق به کشف مقادیر زیادی از سلاح جنگی شد.
 
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای کربلا گفت: در این رابطه پرونده قضائی تشکیل شد و کشفیات توقیفی و افراد دستگیر شده به دستگاه قضا معرفی می‌شوند.