هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 15 اسفند 1402
ساعت 00:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 1 بهمن 1401 ساعت 22:56
شنبه 1 بهمن 1401 22:17 ساعت
2023-1-21 22:56:59
شناسه خبر : 364275
مدیر تیم ملی جوانان به تشریح آخرین شرایط شاگردان صمد مرفاوی در اردوی اردن پرداخت.
مدیر تیم ملی جوانان به تشریح آخرین شرایط شاگردان صمد مرفاوی در اردوی اردن پرداخت.
گروه ورزشی-رجانیوز: افشین ناظمی درمورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال جوانان در اردوی اردن، اظهار داشت: از سه‌شنبه‌ گذشته وارد اردن شدیم و اردوی هفت روزه‌ای را در این کشور پشت سر می‌گذاریم. در این اردو دو بازی دوستانه پیشبینی کردیم که در دیدار اول دو-صفر شکست خوردیم و فردا هم دومین بازی را انجام می‌دهیم. دوشنبه به ایران بازمی‌گردیم و پس از چند روز استراحت بچه‌ها، از 12 بهمن وارد اردو شده و برای مسابقات نهایی آماده خواهیم شد.
 
وی افزود: پس از کامل شدن بازیکنان از روز 12 بهمن، اردوی یک سره‌‌ای را برگزار خواهیم کرد. چهار اسفند به ازبکستان اعزام می‌شویم تا در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کنیم. امیدواریم با کسب سهمیه جام جهانی از این رقابت‌ها به ایران بازگردیم.
 
مدیر تیم ملی فوتبال جوانان خاطرنشان کرد: شرایط اردو در اردن خوب است. آب و هوای این کشور  و زمین‌هایی که در اختیار ما گذاشتند، خوب است. تمرینات خوبی در امان پشت سر گذاشتیم. این اردو برای به دست آوردن شناخت بیشتر از بازیکنانی است که با تیم جوانان در مسابقات مقدماتی نبودند. پس از اتمام اردوی اردن، کادرفنی به شناخت کاملی می‌رسد تا از نفراتی که به قهرمانی آسیا اعزام می‌شوند، اطلاعات بیشتری به دست آورد. کادرفنی برای انتخاب بهترین و سالم‌ترین بازیکنان در تلاش است.