هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 15 اسفند 1402
ساعت 01:05
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 1 بهمن 1401 ساعت 22:52
شنبه 1 بهمن 1401 22:17 ساعت
2023-1-21 22:52:18
شناسه خبر : 364273
تنها با گذشت ۲۱ روز از سال جدید میلادی، ۱۸ شهروند فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست‌ها به شهادت رسیدند.
تنها با گذشت ۲۱ روز از سال جدید میلادی، ۱۸ شهروند فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست‌ها به شهادت رسیدند.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: «طارق عوده یوسف معالی» شهروند فلسطینی ۴۲ساله، صبح امروز (شنبه)، به ضرب گلوله یک شهرک‌نشین صهیونیست و به بهانه تلاش برای حمله با سلاح سرد به شهادت رسید.
 
بنابر گزارش پایگاه «عرب۴۸»، وزارت بهداشت فلسطین در بیانیه‌ای ضمن تأیید خبر شهادت طارق معالی، اعلام کرد: «شهروند طارق عوده یوسف معالی بعد از تیراندازی اشغالگران در کوه الریسان در نزدیکی کفر نعمه در شمال غرب رام‌الله به شهادت رسید.»
 
همزمان با این بیانیه، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که طارق در تلاش برای حمله با سلاح سرد در شهرک سدیه افریم بوده است. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با «خرابکار» خواندن این شهروند فلسطینی، ادعا کرد که او از ماشین خود پیاده شده و تلاش کرده یک صهیونیست را بکشد.
 
با شهادت طارق معالی، تعداد شهدای فلسطینی از ابتدای سال جاری میلادی به ۱۸ نفر افزایش یافته که از این تعداد ۴ نفر کم‌سن‌و‌سال بوه‌اند. نُه فلسطینی در سال جاری میلادی تنها در شهر جنین (شمال کرانه باختری) به شهادت رسیده‌اند.
 
۲۲۴ فلسطینی در سال گذشته میلادی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند که از این تعداد ۵۹ شهید اهل استان جنین بودند.