هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 20 بهمن 1401
ساعت 07:14
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 1 بهمن 1401 ساعت 15:07
شنبه 1 بهمن 1401 15:04 ساعت
2023-1-21 15:07:11
شناسه خبر : 364246
 کاربران مدعی شدند که این اقدام پارلمان نه تنها برای مردم ایران موثر نبوده، بلکه در راستای کمک رسانی به دشمنان مردم ایران و سازمان های تروریستی همچون مجاهدین صورت گرفته است.
کاربران مدعی شدند که این اقدام پارلمان نه تنها برای مردم ایران موثر نبوده، بلکه در راستای کمک رسانی به دشمنان مردم ایران و سازمان های تروریستی همچون مجاهدین صورت گرفته است.
گروه سیاسی - رجانیوز: کاربران مدعی شدند که این اقدام پارلمان نه تنها برای مردم ایران موثر نبوده، بلکه در راستای کمک رسانی به دشمنان مردم ایران و سازمان های تروریستی همچون مجاهدین صورت گرفته است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مشرق، پس از تصویب قطعنامه پارلمان اروپا درباره قرارگرفتن نام سپاه در فهرست تروریستی اتحادیه اروپا، تصویری در فضای مجازی منتشر شد که ماهیت این اقدام ضدایرانی و خصمانه اروپا را بیش از پیش روشن تر کرد. تصویری که بیانگر همنشینی گروهک منافقین با نمایندگان پارلمان اروپا برای تروریستی خواندن سپاه پاسداران بود.
 
شبنم مددزاده عضو سازمان تروریستی منافقین، در اکانت توئیتریش تصویری از خود منتشر کرد و مدعی شد که ۲۸دی، در پارلمان اروپا و شهر استراسبورگ فرانسه حضور داشته و شاهد تصویب قطعنامه نمایندگان علیه سپاه بوده است.
 
این تصویر ساعاتی بعد سوژه کاربران شد تا چند نکته را در فضای مجازی گوشزد کنند.
 
مدد زاده در مدتی که در ایران حضور داشت، نایب دبیر شورای تهران دفتر تحکیم وحدت و عضو انجمن اسلامی دانشگاه تربیت معلم کرج بود که مدتی بعد در سال 1387، به دلیل همکاری با مجاهدین خلق بازداشت شد. پس از گذشت هفت ماه از بازداشت مدد زاده، کاربران فضای مجازی با همراهی کانون‌های مدافع حقوق بشر و پوشش وسیع رسانه‌ای، اعتراضات شدیدی نسبت به دستگیری و اتهامات او مطرح کردند. مدد زاده در بازه زمانی که بازداشت بود با کلیدواژه های قابل توجهی که امروزه نیز برای برخی از زندانیان سیاسی جوان بکار برده میشود، حمایت میشد. عباراتی همچون دانشجوی معترض، جوان ترین زندانی سیاسی، دختر زندانی با اتهامات دروغین و ... . او پس از پنج سال تحمل حبس، نهایتا آزاد شد و پس از آزادی عضویت وی در گروهک تروریستی مجاهدین خلق، بر همگان محرز و عیان شد.
 
این موضوع موجب شد تا کاربران در فضای توئتیر بار دیگر امپراطوری دروغ و فشار رسانه ای هدفمند منافقین و عوامل رسانه ای معاند را خطاب به مردم یادآوری کنند.
 
این کاربران به دو دانشجوی جوان بازداشتی با نام های علی یونسی و امیرحسین مرادی، دانشجویان دانشگاه شریف اشاره کردند که به اتهام همکاری با منافقین بازداشت شده و چند سالی است که در رسانه ها از آن ها مظلوم نمایی می‌شود. کاربران انقلابی مدعی شدند شنبم مددزاده نیز در زمان خود و در رسانه های معاند، حسابی مورد حمایت قرار می گرفت و حتی اتهام ارتباط با منافقین توسط وکیل وی قویا رد می شد. اکنون همین رسانه ها برای دو دانشجوی پسر و همچنین تبلیغات رسانه ای علیه نظام و سپاه، فعالیت میکنند.
 
کاربران در ادامه مدعی شدند که این اقدام پارلمان نه تنها برای مردم ایران موثر نبوده، بلکه در راستای کمک رسانی به دشمنان مردم ایران و سازمان های تروریستی همچون مجاهدین صورت گرفته است. تصویر مددزاده نیز بیش از هرچیز مشخص میکند که معرفی سپاه به عنوان سازمان تروریستی، به کام چه کسانی است.
 
در ادامه واکنش های کاربران توئیتری درباره تصویر شبنم مددزاده را مشاهده میکنید.