هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 20 بهمن 1401
ساعت 05:32
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 28 دى 1401 ساعت 15:29
چهارشنبه 28 دى 1401 14:50 ساعت
2023-1-18 15:29:26
شناسه خبر : 364176
وزیر کشور گفت: در آبگرفتگی مشکل جدی نداشتیم، سال گذشته در کنارک و اهواز مشکل جدی داشتیم اما امسال با تدابیر دولت سیزدهم برطرف شد.
واکنش وزیر کشور به تحرکات ضدایرانی پارلمان اروپا:

سپاه با قدرت راه خود را ادامه خواهد داد

وزیر کشور گفت: در آبگرفتگی مشکل جدی نداشتیم، سال گذشته در کنارک و اهواز مشکل جدی داشتیم اما امسال با تدابیر دولت سیزدهم برطرف شد.
گروه سیاسی - رجانیوز: وزیر کشور گفت: در آبگرفتگی مشکل جدی نداشتیم، سال گذشته در کنارک و اهواز مشکل جدی داشتیم اما امسال با تدابیر دولت سیزدهم برطرف شد.
 
به گزارش رجانیوز، وزیر کشور در واکنش به تحرکات ضدایرانی برخی اعضای پارلمان اروپا برای قرار دادن نام سپاه در فهرست گروههای تروریستی گفت: این طرح هیچ نگرانی ندارد و سپاه با قدرت به راه خود ادامه خواهد داد.
 
احمد وحیدی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اینکه عده‌ای در غرب بخواهند کاری خارج از قواعد بین‌الملل انجام بدهند و یک نیروی رسمی را تروریسم بنامند، نشان‌دهنده ضعف فکری، اخلاقی و سیاسی‌شان است.
 
وی تاکید کرد: آنها فکر می‌کنند می‌توانند سپاه را که در دل مردم جا دارد و به مردم خدمت می کند، تضعیف کنند. سپاه مهمترین نیروی ضد تروریست است و در راس آن شهید سلیمانی عزیز نماد جهانی مبارزه با تروریسم قرار دارد.
 
وحیدی تاکید کرد: این نیرو بیشترین مبارزه با تروریسم داشته، اما از سوی جریان‌هایی که از تروریسم حمایت می‌کنند، تهدید می‌شود؛ رژیم صهیونیستی، تروریسم دولتی است و آمریکا نیز آشکارا سردار سلیمانی را ترور کرد. همه کسانی که در منطقه هستند خودشان را مدیون تلاش‌های سپاه و سردار شهید سلیمانی می‌دانند.
 
مشکل آبگرفتگی در استانهای جنوبی برطرف شد
 
وحیدی در پاسخ به سوال ایرنا درباره آبگرفتگی در استان‌های جنوبی کشور اظهار داشت: در آبگرفتگی مشکل جدی نداشتیم. سال گذشته در کنارک و اهواز مشکل جدی داشتیم اما امسال با تدابیر دولت سیزدهم برطرف شد.
 
وزیر کشور اضافه کرد: با توجه به گسترش شبکه فاضلاب، مشکلات آبگرفتگی حل و آب‌ها جذب شد.
 
وی در پاسخ به سوالی درباره تغییر استانداران توضیح داد: آنهایی که در برنامه بود، تغییر کردند؛ما روال جاری ارزیابی عملکرد را داریم و بر اساس آن نتایج ارزیابی ها به موقع و در وقت خودش تصمیم می گیریم.
 
وزیر کشور همچنین تغییر دبیر شورای عالی امنیت ملی را شایعه دانست.
 
تاکید بر همکاری مردم در مصرف انرژی برای عبور از سرما
 
وحیدی در ادامه بر ضرورت بهینه سازی مصرف سوخت و کاهش شدت مصرف انرژی در کشور تاکید کرد و گفت: اولویت دولت رفاه هموطنان و گرم نگه داشتن خانه های مردم است و متناسب با آن درباره مدیریت مصرف انرژی تصمیم گیری می شود.
 
وی با اشاره به وقوع یخبندان در برخی استان‌های کشور در روزهای گذشته و قطعی گاز اظهار داشت: اینها روزهای معدودی است که به سرعت به حالت عادی برمی گردد و ممکن است در ادامه در طول بهمن ماه دچار چنین سرمایی بشویم که انشاالله مدیریت صورت می گیرد.
 
وی ادامه داد: آنچه مورد تاکید است، بهینه سازی مصرف و کاهش مصرف از سوی مردم عزیز است که همکاری خوبی داشتند و امیدواریم با نقش موثر مردم از این فصل سرما به سلامتی عبور کنیم.