هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 3 مهر 1402
ساعت 11:20
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 27 دى 1401 ساعت 14:02
سه شنبه 27 دى 1401 13:44 ساعت
2023-1-17 14:02:38
شناسه خبر : 364146
 رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف بیش از یک میلیون واحد انواع ارز و دستگیری 3 اخلالگر ارزی طی 24 ساعت گذشته در کشور خبر داد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف بیش از یک میلیون واحد انواع ارز و دستگیری 3 اخلالگر ارزی طی 24 ساعت گذشته در کشور خبر داد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف بیش از یک میلیون واحد انواع ارز و دستگیری 3 اخلالگر ارزی طی 24 ساعت گذشته در کشور خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، سردار غلامرضا رضائیان در تشریح جزئیات خبر کشف بیش از یک میلیون واحد انواع ارز در کشور اظهار داشت: با توجه به نوسانات ارزی و به منظور مقابله با جهش قیمت ارز و تشدید مقابله با اخلالگران بازار، اجرای طرح‌های مقابله هدفمند با دلالان و فروشندگان غیرمجاز بازار ارز به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد.
 
وی افزود: در 24 گذشته کارآگاهان تیم عملیاتی مقابله با اخلالگران بازار سکه و ارز با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی گروه های اخلالگر ارزی و مخفیگاه آنها شدند.
 
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا تصریح کرد: ماموران به محل های مورد نظر اعزام و در بازرسی از مخفیگاه و محل فعالیت این افراد یک میلیون و 293 هزار و 504 واحد انواع ارز کشف و در این خصوص 3 متهم دستگیر شد.
 
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه پس از تشکیل پرونده، متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، از هموطنان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک اقتصادی موضوع را از طریق سامانه فوریتی پلیس 110 اعلام کنند تا پلیس امنیت اقتصادی با مقابله فوری با اخلالگران اقتصادی شرایط را برای فعالیت‌های سازنده و زیربنایی در راستای حمایت از معیشت مردم عزیز کشورمان فراهم کند.