هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 26 دى 1401 ساعت 19:04
دوشنبه 26 دى 1401 18:58 ساعت
2023-1-16 19:04:59
شناسه خبر : 364111
 دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه گفت: تاکنون ۷۰ متهم مربوط به حادثه تروریستی ایذه دستگیر و پرونده قضایی برایشان تشکیل شده است.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه گفت: تاکنون ۷۰ متهم مربوط به حادثه تروریستی ایذه دستگیر و پرونده قضایی برایشان تشکیل شده است.
گروه اجتماعی - رجانیوز: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه گفت: تاکنون ۷۰ متهم مربوط به حادثه تروریستی ایذه دستگیر و پرونده قضایی برایشان تشکیل شده است.
 
به گزارش رجانیوز، یارمحمد رسالتی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه امروزدر جمع خبرنگاران اظهار کرد:تاکنون ۷۰ متهم مربوط به حادثه تروریستی ایذه دستگیر و پرونده قضایی برایشان تشکیل شده است.
 
وی افزود: روند رسیدگی و تحقیقات قضایی این پرونده در جریان است.
 
دادستان عمومی و انقلاب ایذه گفت: در مراسم چهلمین روز درگذشت یکی از جانباختگان حادثه تروریستی ۲۵ آبان ماه شهرستان ایذه، خواهر متوفی اقدام به سر دادن شعارهای ساختارشکنانه کرد که با توجه مشهود بودن جرم، پرونده قضایی در خصوص وی تشکیل و متهم مطابق با ضوابط قانونی جهت ادای توضیحات به دادسرای این شهرستان احضار شده است.
 
وی افزود: سایر افراد شرکت‌کننده در این مراسم که وی را همراهی می‌کردند نیز شناسایی و به دادسرا احضار شده‌اند.
 
پیشتر رئیس کل دادگستری استان خوزستان در تاریخ سوم آذر ماه از شناسایی و بازداشت ۶۱ نفر در این رابطه که منجر به جان باختن ۷ نفر از شهروندان شده خبر داده بود.