هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 29 فروردين 1403
ساعت 20:49
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 25 دى 1401 ساعت 22:30
يكشنبه 25 دى 1401 20:45 ساعت
2023-1-15 22:30:22
شناسه خبر : 364080
دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد: امتحانات روز دوشنبه 26 دی ماه به صورت حضوری برگزار می‌شود.
دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد: امتحانات روز دوشنبه 26 دی ماه به صورت حضوری برگزار می‌شود.
گروه اجتماعی-رجانیوز: دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد: جریان گاز دانشگاه، هر چند بصورت محدود، متصل شده لذا، ادامه امتحانات پایان نیمسال تحصیلی جاری در روز دوشنبه مورخ ۲6 دی ماه ۱۴۰۱ بطور حضوری برگزار خواهد شد.
 
به گزارش رجانیوز؛ به منظور گرمایش نسبی، تمام امتحانات در روز دوشنبه در ساختمان‌های ابوریحان، دانشکده مهندسی نفت، دانشکده مهندس نساجی، دانشکده ریاضی و علوم و کامپیوتر و ساختمان خیام برگزار خواهد شد.
 
محل جدید برگزاری امتحانات دوره تحصیلات تکمیلی و کارشناسی در سایت دانشگاه قرار داده شده است.
 
در روز دوشنبه تمام امتحانات تحصیلات تکمیلی در دانشکده مهندسی نساجی، دروس سرویس دوره کارشناسی و علوم پایه در ساختمان ابوریحان (طبقات همکف، 4 و 5) و سایر امتحانات دوره کارشناسی همه دانشکده ها در ساختمان خیام و دانشکده های ریاضی و نفت برگزار خواهد شد.
 
امتحانات دانشجویان دانشکده مهندسی برق، مکانیک، نساجی، نفت و ریاضی لزوما در دانشکده خود برگزار نخواهد شد لذا، به تغییر محل برگزاری امتحانات توجه شود.
 
با توجه به محدودیت‌ها ممکن است در یک کلاس بیش از یک امتحان برگزار شود. به خصوص در مورد دروس با جمعیت کم این موضوع رخ خواهد داد.
 
برنامه‌ریزی برگزاری امتحانات در روزهای آتی نیز انجام و متعاقبا اعلام خواهد شد. 
 
روسا و معاونان دانشکده‌ها اقدام به هماهنگی با کارشناسان آموزش و تحصیلات تکمیلی خود جهت حضور و پیگیری در محل امتحان خواهند کرد.