هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 9 خرداد 1403
ساعت 22:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 14:31
سه شنبه 22 آذر 1401 14:09 ساعت
2022-12-13 14:31:47
شناسه خبر : 363220
در روزهای اخیر فیلمی از جشن و شادی تعدادی از اپوزیسیون خارج‌نشین منتشر شد؛ جشنی که برای «لادن برومند» برگزار شده بود. زنی که به اعتقاد اغلب کارشناسان از مهمترین چهره‌های اپوزیسیون است. این جشن با تبلیغ «عزاداری اجباری» در داخل کشور همزمان شده بود.
در روزهای اخیر فیلمی از جشن و شادی تعدادی از اپوزیسیون خارج‌نشین منتشر شد؛ جشنی که برای «لادن برومند» برگزار شده بود. زنی که به اعتقاد اغلب کارشناسان از مهمترین چهره‌های اپوزیسیون است. این جشن با تبلیغ «عزاداری اجباری» در داخل کشور همزمان شده بود.

گروه سیاست-رجانیوز: اخیرا فیلمی از جشن گرفتن «لادن برومند»، رئیس بنیاد اتحاد جهانی برای دموکراسی ایران منتشر شده است. در این تصاویر چهره‌هایی همچون مسیح علینژاد و دیگر فعالین اوپزیسیون حضور دارند. افرادی که در ماه‌های اخیر هرگونه اتفاق خوب و خوشحال‌کننده را به دلیل مخرب بودن برای به اصطلاح «انقلاب‌شان» مزمت و تخریب کردند.

 

 

به گزارش رجانیوز؛ جریان ضدانقلاب برای لادن برومند جشن گرفته‌ است؛ زنی که به اعتقاد بسیاری از تحلیلگران از مهمترین افراد جریان اوپزیسیون است. او که مسئول مسائل ایران در سازمان «اعانه جهانی برای دموکراسی» است و شاید آن را بتوان رهبر در سایه اوپزیسیون نامید.

 

سازمان «اعانه جهانی برای دموکراسی» که مخففا آن «ند» است، از بازوهای اجرایی آمریکا در سیاست‌های مداخله‌جویانه‌اش است.

 

 

این بنیاد به اعتراف خود سالیانه بیش از هزار کمک مالی به گروه‌های سیاسی همسو با آمریکا در سراسر جهان ارسال می‌کند؛ کمک‌هایی که آنها را وابسته به آمریکا می‌کند به خصوص در عرصه سیاست‌گذاری.

 

تعدادی از کشورهایی که این بنیاد از فعالین سیاسی در آنها حمایت می‌کند عبارتند از عراق، سوریه، یمن، چین، کنیا، سودان، لیبی، شیلی، کوبا، ونزوئلا و ۸۰ کشور دیگر که همه این کشورها زخم‌خورده از همین سیاست مداخله‌جویانه غرب هستند.

 

 

لادن برومند به عنوان مسئول موضوعات ایران این بنیاد در این سال‌ها، از هیچ تلاشی برای تخریب وجهه ایران در افکار عمومی جهان فروگذار نکرده است؛ از تلاش بی‌وقفه بوق‌چی‌هایش برای تحریم مردم ایران و حمله نظامی به کشورمان تا برگذاری اجلاس با سران کشورهای غربی بخشی از این اقدامات هستند.

 

 

آن‌ها در جلسه‌های خود با سران کشورهای غربی، مطالبه به رسمیت شناخته شدن خود را از آنها دارند. برای مثال اخیرا مسیح علینژاد و کارفرمایش لادن برومند در دیدار با امانوئل مکرون رئیس‌جمهور فرانسه از وی خواستند که «انقلاب ما را به رسمیت بشناسید و در سرنگونی جمهوری اسلامی به ما کمک کنید».

 

 

خط رسانه‌ای جریان معاند در هفته‌های اخیر و همزمان با آشوب‌ها «مختل کردن زندگی عادی مردم» بوده است. طرحی که با اعتصابات اجباری، فشار بر فعالین فضای مجازی و همکاری برخی سلبریتی‌ها در حال اجرا بود. حال با فروکش کردن آشوب‌ها این افراد در حالی در کشورهای غربی به زندگی روزمره خود می‌پردازند که مردم ایران را تبلیغ به ادامه آشوب و هرج و مرج و جلوگیری از بازگشت شرایط اجتماعی-سیاسی به حالت عادی خود می‌کنند.

 

با جشن و شادی‌ای که جریان ضدانقلاب برگزار کرد، اپوزیسیون بار دیگر فریب‌کاری و بی‌مسئولیت بودن خود را نشان داد. این جریان خارج‌نشین در حالی که هفته‌ها تبلیغ خشونت‌ورزی و جنگ در ایران می‌کردند و این روزها از هیچ تلاشی برای بازگشت شرایط اجتماعی-سیاسی کشور به حالت عادی خود دریغ نمی‌کنند، اکنون در حال برگزاری جشن‌ها و کنسرت‌های خود هستند.

 

انتهای پیام/دیدگاه کاربران

با سلام. لطفا تصاویر را مکدر کنید.