هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 17 آذر 1401 ساعت 13:22
پنجشنبه 17 آذر 1401 13:20 ساعت
2022-12-8 13:22:24
شناسه خبر : 363090
سرمربی تیم رئال مادرید گفت: نیمکت‌نشینی ستاره پرتغال در جام جهانی موضوع عجیبی نیست.
سرمربی تیم رئال مادرید گفت: نیمکت‌نشینی ستاره پرتغال در جام جهانی موضوع عجیبی نیست.
گروه ورزشی-رجانیوز:کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی تیم رئال مادرید در مصاحبه با نشریه «کوریره دلو اسپورت» درباره مسائل اخیر در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صحبت کرد.
 
سرمربی رئال مادرید درباره نمایش درخشان تیم ملی پرتغال در بازی مقابل سوئیس و نیمکت‌نشینی رونالدو اظهار داشت: من بازی پرتغال و سوئیس را ندیدیم چون داشتم با نوه‌هایم پیتزا می‌خوردیم. درباره نیمکت‌نشینی رونالدو هم باید بگویم که همه چیز در فوتبال ممکن است. او احتمالاً در وضعیت خوبی است و حس یک جوان ۲۲ ساله را دارد. او همیشه از بدن خود مراقبت کرده اما رقابت در تیم ملی سخت است، مثلاً فکر کنیم بازیکنی مثل «رافائل لیائو» نیمکت‌نشین است.
 
کارلتو درباره تجربه همکاری با ستاره پرتغالی گفت: من دو سال با او کار کردم و موضوع او برای من حل‌شده بود. بازیکنی که هر بازی گل می‌زند، یک مشکل نیست. او بازیکنی است که خوب تمرین می‌کند و همیشه به جزئیات علاقه‌مند است. مدیریت او برای من آسان بود.
 
سرمربی ایتالیایی درباره مدعی قهرمان جام جهانی تصریح کرد: برزیل تیم کامل‌تری است. آن‌ها شاداب و باتجربه هستند. ضعف انگلیس در ذهنیت آن‌هاست اما من خیلی مشتاق هستم تا آن‌ها را در بازی با فرانسه ببینم.
 
انتهای پیام/
 


کلیدواژه ها »