هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 12 بهمن 1401
ساعت 19:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 17 آذر 1401 ساعت 11:49
پنجشنبه 17 آذر 1401 11:45 ساعت
2022-12-8 11:49:36
شناسه خبر : 363083
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و هیات همراه از طرح یکهزار و ۴۶۰ واحدی طرح نهضت ملی مسکن شهر پرند بازدید کرد.
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و هیات همراه از طرح یکهزار و ۴۶۰ واحدی طرح نهضت ملی مسکن شهر پرند بازدید کرد.

گروه سیاسی-رجانیوز: سید ابراهیم رئیسی در روز پنجشنبه در ادامه بازدیدهایش، از طرح های در حال احداث شهرستان رباط کریم از پروژه یکهزار و ۴۶۰ واحدی طرح نهضت ملی مسکن در شهر پرند بازدید کرد و در جریان مراحل ساخت و آخرین وضعیت این طرح قرار گرفت.

 

به گزارش رجانیوز؛ این طرح از جمله پروژه‌های گام اول طرح نهضت ملی مسکن است که در تابستان سال ۱۴۰۱ احداث آن آغاز شده و در ۲ بخش ۸۹۰ و ۵۷۰ واحدی در دست احداث است.
 
رئیس جمهور ضمن ابراز رضایت از میزان پیشرفت بخش اول این پروژه گفت: با رونق تولید و ساخت مسکن، علاوه بر رفع نیاز مردم بسیاری از بخش‌های مختلف صنعتی نیز رونق خواهند گرفت و موجب افزایش اشتغالزایی خواهد شد.
 
وزیر راه و شهرسازی، معاون اجرایی رئیس جمهور، استاندار تهران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستان رباط کریم در این سفر رئیس جمهور را همراهی می کنند.
 
آیت الله دکتر رئیسی در این سفر یکروزه ضمن بازدید میدانی از شهر پرند از طرح های نیمه تمام و رو به پایان از جمله پروژه قطار شهری مترو ، تصفیه خانه و فاضلاب شهری و طرح نهضت ملی مسکن در شهر پرند ، در جریان پیشرفت فیزیکی طرح های نیمه کاره شهرستان قرار می گیرد.
 
دیگر برنامه های آیت‌الله رئیسی در شهرستان رباط‌کریم نشست در شورای اداری و دیدار عمومی با اقشار مردم در مصلای حضرت امام خمینی (ره) این شهرستان است.
 
رئیس‌جمهور پیش از این، با مردم‌ شهرستان های اسلامشهر، پاکدشت، پردیس، شهر قدس، ملارد، شهریار، ورامین، قرچک و پیشوا دیدار و تصمیم ومصوبات خوبی را برای شهرستان های استان تهران گرفت.
 
شهرستان رباط کریم با جمعیت بیش از ۵۰۰ هزار نفر با سه شهر پرند، رباط‌کریم و نصیرشهر در جنوب غربی استان تهران قرار دارد و یکی از قطب های صنعتی استان تهران است.
 
انتهای پیام/