هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 15 اسفند 1402
ساعت 03:49
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 11 آذر 1401 ساعت 17:32
جمعه 11 آذر 1401 17:30 ساعت
2022-12-2 17:32:24
شناسه خبر : 362905
معاونت امور کنسولی وزارت امور خارجه اعلام کرد: ارائه خدمات کنسولی به هموطنان ایرانی حاضر در قطر، تا پایان جام جهانی ادامه خواهد داشت.
معاونت امور کنسولی وزارت امور خارجه اعلام کرد: ارائه خدمات کنسولی به هموطنان ایرانی حاضر در قطر، تا پایان جام جهانی ادامه خواهد داشت.
گروه سیاسی-رجانیوز: معاونت امور کنسولی وزارت امور خارجه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از آغاز جام جهانی فوتبال در قطر با توجه به افزایش تردد هموطنان ایرانی به آن کشور، با تقویت بخش کنسولی سفارت کشورمان در دوحه و استقرار کارشناسان خود در مرکز بین المللی خدمات کنسولی جام جهانی فوتبال که در محل مرکز نمایشگاه‌های دوحه قرار دارد، خدمات سریع به ایرانیان و اتباع سایر کشورها ارائه کرده است.
 
به گزارش رجانیوز؛ در این اطلاعیه همچنین تأکید شده است: ارائه خدمات مزبور کماکان تا پایان جام جهانی ادامه خواهد داشت و هموطنان ایرانی حاضر در قطر می‌توانند با مراجعه به بخش کنسولی سفارت در دوحه یا مرکز نمایشگاهی این شهر خدمات لازم را دریافت کنند.
 
زمان کاری مرکز نمایشگاهی که در منطقه وست‌بی دوحه مستقر است، از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۲ اعلام شده است.
 
همچنین در این اطلاعیه معاونت امور کنسولی وزارت امور خارجه تصریح شده است «ایرانیان عزیز حاضر در قطر می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز با شماره تلفن ۰۰۹۷۴۵۵۵۰۱۴۶۸ تماس بگیرند و سوالات خود را مطرح کنند».