هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 اسفند 1402
ساعت 07:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 18:15
چهارشنبه 9 آذر 1401 18:04 ساعت
2022-11-30 18:15:28
شناسه خبر : 362859
 چرا برخی از مردم در شهرهای مختلف کشور از باخت تیم ملی شادی کردند؟ اگر به ایران هم حمله شود آنها خوشحال می‌شوند و برای پیروزی دشمن لحظه شماری می‌کنند؟
امیرعلی ابوالفتح مطرح کرد

چرا برخی از باخت تیم ملی خوشحال شدند؟

چرا برخی از مردم در شهرهای مختلف کشور از باخت تیم ملی شادی کردند؟ اگر به ایران هم حمله شود آنها خوشحال می‌شوند و برای پیروزی دشمن لحظه شماری می‌کنند؟
گروه سیاسی - رجانیوز: چرا برخی از مردم در شهرهای مختلف کشور از باخت تیم ملی شادی کردند؟ اگر به ایران هم حمله شود آنها خوشحال می‌شوند و برای پیروزی دشمن لحظه شماری می‌کنند؟
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایسنا، در حالی که آحاد مردم سه‌شنبه شب پای گیرنده‌های تلویزیون منتظر پیروزی تیم ملی ایران مقابل آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲  و صعود تیم به مرحله بعدی مسابقات بودند، برخی‌ از باخت تیم ملی مقابل آمریکا خوشحال شدند.
 
امیرعلی ابوالفتح کارشناس مسایل بین‌الملل و آمریکا در صفحه شخصی توییتر خود با اشاره به شادی‌ برخی‌ها از باخت تیم ملی کشورمان مقابل آمریکا نوشت: اول از تحریم کشورشان توسط خارجی ها خوشحال می شوند. بعد، از باخت کشورشان در برابر خارجی ها خوشحال می شوند. سپس از حمله به کشورشان از سوی خارجی‌ها خوشحال می‌شوند. حتما از کشتار شهروندان کشورشان توسط خارجی‌ها هم خوشحال می‌شوند. پس از آن از تجزیه کشورشان توسط خارجی‌ها خوشحال می‌شوند.
 
او با انتشار تصاویری از همدردی و همراهی بازیکنان آمریکایی با بازیکنان ایرانی در پایان مسابقه نوشت: حتی بازیکنان تیم ملی فوتبال آمریکا که برای برد در مقابل ایران، ۱۰۰ دقیقه دویدند، تلاش کردند به بازیکنان ایرانی دلداری دهند، آن هم بازیکنان تیمی که با سخت‌ترین فشارهای سیاسی، اقتصادی و تبلیغاتی از سوی کشورشان، آمریکا مواجه شده است، آن وقت رفتار برخی از ایرانی‌ها!
 
تیم ملی کشورمان از پیش از عزیمت به قطر با حاشیه‌ها و فشارهای سیاسی و تبلیغاتی بسیاری در داخل و خارج از کشور به ویژه از سوی رسانه‌های فارسی‌زبان در خارج از کشور مواجه بود تا جایی که در بازی نخست خود مقابل انگلیس این فضا کاملا بر روی بازیکنان تیم مشهود بود. اما تیم ملی در بازی دوم مقابل ولز با قدرت و انسجام بیشتری بازی کرد که به برد ۲- ۰ مقابل ولز منجر شد. برای بازی سوم که ایران صرفا به یک تساوی یا برد نیاز داشت که به مرحله یک هشتم صعود کند اما با وجود بازی خوب و تقریبا قابل قبول تیم، ایران ۱-۰ بازی را به آمریکا واگذار کرد و از جام جهانی حذف شد.


20
پسندیدم