هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 اسفند 1402
ساعت 07:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 16:04
چهارشنبه 9 آذر 1401 15:24 ساعت
2022-11-30 16:04:18
شناسه خبر : 362846
چندی پیش روزنامه شرق با ادبیاتی مشابه رسانه های معاند در مطلبی از همجنس بازان با عنوان «جامعه رنگین کمانی» نام برده بود.
گروه سیاسی - رجانیوز: چندی پیش روزنامه شرق با ادبیاتی مشابه رسانه های معاند در مطلبی از همجنس بازان با عنوان «جامعه رنگین کمانی» نام برده بود.
 
به گزارش رجانیوز، برخی رسانه های اصلاح طلب به بهانه های مختلف در پی عادی سازی همجنس بازی و تطهیر آن هستند. پیش از این رسانه های معاند فارسی زبان با کلیدواژه هایی از جمله «جامعه رنگین کمانی» و...پروژه قبح زدایی از همجنس بازی را کلید زده بودند.
 
 
چندی پیش روزنامه شرق با ادبیاتی مشابه رسانه های معاند در مطلبی از همجنس بازان با عنوان «جامعه رنگین کمانی» نام برده بود.
  
 حالا در جدیدترین نمونه، «امتداد» ارگان رسانه ای حزب اتحاد ملت- اعضای حزب منحله مشارکت- در مطلبی با عنوان «جیمی جامپ بازی پرتغال و اروگوئه با پرچم رنگین کمانی و شعار احترام برای زنان ایرانی» نوشت:«در جریان دیدار پرتغال و اروگوئه در مرحله گروهی رقابت های جام جهانی قطر، یک جیمی جامپ با در دست داشتن پرچم رنگین کمانی و نوشته «احترام برای زنان ایرانی» به داخل زمین آمد. این در شرایطی است که دولت قطر قوانین سخت گیرانه ای برای هرگونه شعار و نماد در داخل استادیوم ها برقرار کرده است.»

منبع: فارس