هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 13 بهمن 1401
ساعت 21:05
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 15:01
چهارشنبه 9 آذر 1401 10:52 ساعت
2022-11-30 15:01:38
شناسه خبر : 362842
آمار کاربران فعال ماهانه روبیکا به حدود ۲۶ میلیون، ایتا به حدود ۱۵ میلیون و بله و سروش نیز به حدود ۹ میلیون رسیده است.
آمار کاربران فعال ماهانه روبیکا به حدود ۲۶ میلیون، ایتا به حدود ۱۵ میلیون و بله و سروش نیز به حدود ۹ میلیون رسیده است.
گروه سیاسی - رجانیوز: آمار کاربران فعال ماهانه روبیکا به حدود ۲۶ میلیون، ایتا به حدود ۱۵ میلیون و بله و سروش نیز به حدود ۹ میلیون رسیده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از دانشجو، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز (چهارشنبه ۹ آذرماه) در حاشیه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: ۸۳ درصد از دستگاه‌ها به سامانه واحد خدمات هوشمند متصل شده‌اند و حداکثر تا دی ماه که موعد قانونی مشخص شده است همه دستگاه‌ها متصل خواهند شد.
 
وی افزود: اخیراً یک مصوبه جدید داشتیم که تا پایان سال پنج درصد خدمات دستگاه‌ها از طریق پنجره خدمات به شکل کاملاً هوشمند انجام شود به گونه‌ای نیاز به هیچ گونه ارائه مدارک وجود داشته باشد و به مداخله انسانی نیازی نباشد.
 
زارع‌پور با اشاره به اینکه سال آینده این پنج درصد افزایش خواهد داشت، اظهار کرد: در قانون بودجه ۱۴۰۲ نیز آن را پیش بینی کرده‌ایم تا در آینده شاهد خدمات هوشمند در سطوح بالاتری باشیم.
 
وی درباره استقبال مردم از پیام‌رسان‌های داخلی، تاکید کرد: استقبال مردم از پیام‌رسان‌های داخلی خیلی خوب بوده است. آمار کاربران فعال ماهانه روبیکا به حدود ۲۶ میلیون، ایتا به حدود ۱۵ میلیون و بله و سروش نیز به حدود ۹ میلیون رسیده است.