هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 8 آذر 1401 ساعت 13:31
سه شنبه 8 آذر 1401 13:19 ساعت
2022-11-29 13:31:56
شناسه خبر : 362798
سخنگوی انجمن سینماداران اعلام کرد که مردم استقبال کم‌نظیری از سینماها نشان دادند و شاید در چند ساعت آینده بلیتی برای تماشای بازی ایران و آمریکا نباشد.
سخنگوی انجمن سینماداران اعلام کرد که مردم استقبال کم‌نظیری از سینماها نشان دادند و شاید در چند ساعت آینده بلیتی برای تماشای بازی ایران و آمریکا نباشد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: سخنگوی انجمن سینماداران اعلام کرد که مردم استقبال کم‌نظیری از سینماها نشان دادند و شاید در چند ساعت آینده بلیتی برای تماشای بازی ایران و آمریکا نباشد.
 
به گزارش رجانیوز، شب گذشته از سوی سازمان سینمایی اعلام شد که مردم می‌توانند بازی تیم ملی ایران و آمریکا را در سینماها ببینند. یکی از نکاتی که برای بسیاری مورد سؤال بود این بود که آیا این بلیت‌ها قیمت واحدی دارد؟ مثلاً قیمت بلیط همه سینماها 45 هزار تومان یا 35 هزار تومان است؟
 
«محمدرضا صابری» سخنگوی انجمن سینماداران به خبرنگار تسنیم پاسخ داد که نرخ بلیت‌های سینماها براساس درجه‌بندی آنهاست. سینماهای مدرن 45 هزار تومان، ممتازها 35 هزار تومان و سینماهای درجه یک هم قیمت بلیتشان 25 هزار تومان است. براساس اعلام سازمان سینمایی، سینماها می‌توانند بازی تیم ملی ایران و آمریکا را به نمایش درآورند اما علاقه‌مندان می‌توانند به سایت‌های خرید بلیت و حتی سایت خود سینماها مراجعه کنند و بلیت‌هایشان را خریداری کنند.
 
او در خصوص استقبال کم‌نظیر تماشاگران و علاقه‌مندان به بازی امشب تأکید کرد که استقبال خوبی شده و از شب گذشته که این امکان برای سینماها فراهم شده و بلیت‌فروشی را آغاز کرده‌اند در برخی از سینماها بلیت‌ها در چند ساعت به فروش رسیده است. فروش بلیت به جایی رسیده که این پیش‌بینی وجود دارد تا ساعاتی دیگر بلیتی برای تماشای بازی ایران و آمریکا نباشد.
 
وی در پایان گفت: علاقمندان می‌تواند از طریق سه سایت "ایران‌تیک"، "سینماتیکت" و "گیشه 7" در هر سالنی که علاقه دارند، اقدام به رزرو و خریداری بلیت کنند.