هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 12 بهمن 1401
ساعت 10:13
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 7 آذر 1401 ساعت 17:40
دوشنبه 7 آذر 1401 16:58 ساعت
2022-11-28 17:40:14
شناسه خبر : 362793
ستاد مبارزه با تروریسم رژیم صهیونیستی به ساکنان اراضی اشغالی توصیه کرد به دلیل تهدیدات امنیتی، از سفر به قطر برای تماشای بازی‌های جام جهانی خودداری کنند.
در پی نفرت مردم جهان از صهیونیست‌ها، تل‌آویو به شهروندانش هشدار داد؛

خودتان را شهروند اسرائیل معرفی نکنید/ پرهیز از سفر به قطر/ از حمل پرچم و نمادهای رژیم صهیونیستی خودداری کنید

ستاد مبارزه با تروریسم رژیم صهیونیستی به ساکنان اراضی اشغالی توصیه کرد به دلیل تهدیدات امنیتی، از سفر به قطر برای تماشای بازی‌های جام جهانی خودداری کنند.

گروه بین‌الملل-رجانیوز: در جریان بازی‌های جام جهانی که در کشور قطر در حال برگزاری است، ستاد مبارزه با تروریسم رژیم صهیونیستی، روز گذشته (یکشنبه)، با صدور بیانیه‌ای به صهیونیست‌ها توصیه کرد که به واسطه تهدیدات احتمالی امنیتی، از سفر به قطر برای جام جهانی فوتبال صرف نظر کنند.

 
به گزارش رجانیوز به نقل از شبکه صهیونیستی «آی۲۴»؛ گرچه هیچ ممنوعیتی برای سفر به قطر صادر نشده است؛ اما ستاد مبارزه با ترویسم رژیم صهیونیستی به اسرائیلی‌ها توصیه کرده است از سفر به این کشور حوزه خلیج‌فارس که روابط رسمی با تل‌آویو ندارد، خودداری کنند.
 
در این بیانیه آمده است در پی ارزیابی‌های روزانه از اوضاع قطر که بر اساس حساب های کاربری صهیونیست‌هایی صورت گرفته که مورد رفتارهای خشونت‌بار افراد محلی و هواداران عرب کشورهای دیگر قرار گرفته‌اند، قطر در رده هشدار سطح ۳ قرار می گیرد که به مفهوم آن است یک سطح پایین‌تر از کشورهای غیردوست با رژیم صهیونیستی همچون لبنان، ایران،‌ سوریه، یمن و عراق قرار می‌گیرد.
 
از طرف دیگر، تل آویو به آن دسته از صهیونیست‌هایی نیز که هم‌اکنون برای جام جهانی فوتبال به قطر سفر کرده‌اند، توصیه کرده است که چندان در ملأ عام حضور پیدا نکنند و در مکان‌های عمومی از حرف زدن به زبان عبری یا حمل پرچم و نمادهای رژیم صهیونیستی خودداری کنند و خود را به عنوان شهروندان رژیم صهیونیستی معرفی نکنند و از هرگونه درگیری احتمالی دوری گزینند.
 
پیش از این رسانه‌های رژیم صهیونیستی از جمله «آی۲۴ نیوز» گزارش داده بودند که شهروندان رژیم صهیونیستی با هواداران عرب در قطر درگیر شده‌اند.
 
انتهای پیام/