هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 6 خرداد 1403
ساعت 16:30
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 3 آذر 1401 ساعت 13:22
پنجشنبه 3 آذر 1401 13:05 ساعت
2022-11-24 13:22:54
شناسه خبر : 362696
مراسم تشییع شهید داوود جعفری که روز گذشته در حوالی دمشق به شهادت رسید، ظهر امروز با حضور جمعی از فرماندهان سپاه برگزار شد.
مراسم تشییع شهید داوود جعفری که روز گذشته در حوالی دمشق به شهادت رسید، ظهر امروز با حضور جمعی از فرماندهان سپاه برگزار شد.

گروه سیاسی-رجانیوز: شهید جعفری که روز گذشته در حوالی دمشق به شهادت رسید، سابقه رشادت‌های فراوانی داشته است که شاید معروفترین آنها ماجرای ملوانان آمریکا باشد.

 

به گزارش رجانیوز؛ سرهنگ داوود جعفری روز گذشته، 2آذر ماه 1401 در سوریه به واسطه بمب کنار جاده ای به شهادت رسید. وی از پاسداران بخش هوا و فضای سپاه بود و مجاهدت های فراوانی انجام داده بود. عامل به شهادت رساندن شهید جعفری رژیم صهیونیستی است.

 

داوود جعفری، سردار فدوی و جمعی از همرزمانشان در زمستان سال94 به دیدار رهبری رفتند و از رهبری نشان فتح دریافت کردند. علت این افتخار ماجرای دستگیری ملوانان آمریکایی در خلیج فارس بود.

 

 

بعد از ظهر 22دی، دو فروند قایق جنگی با مهمات به صورت غیرقانونی وارد خاک ایران شدند که توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر شدند. مقامات آمریکایی در ابتدا ادعا کردند این اتفاق به دلیل نقص فنی و اشتباه در مسیریابی پیش آمده است اما در نهایت عذرخواهی کردند و ملوانان آمریکایی آزاد شدند.

 

پیکر مطهر این شهید به وطن بازگشت و امروز (پنجشنبه3آذر) از حسینیه امام رضا (ع) جنب ستاد فرماندهی هوافضای سپاه تشییع شد.

 

 

مراسم تشییع ایشان با حضور جمعی از فرماندهان سپاه از جمله سردار سلامی، سردار حاجی زاده و سردار اسماعیل قاآنی برگزار شد.

 

 

انتهای پیام/