هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 20 بهمن 1401
ساعت 06:52
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 2 آذر 1401 ساعت 16:28
چهارشنبه 2 آذر 1401 16:25 ساعت
2022-11-23 16:28:12
شناسه خبر : 362686
پلیس رژیم صهیونیستی از هراس وقوع دوباره عملیات نیروهای مقاومت فلسطینی، در سراسر سرزمین اشغالی حالت فوق العاده اعلام کرد.
پلیس رژیم صهیونیستی از هراس وقوع دوباره عملیات نیروهای مقاومت فلسطینی، در سراسر سرزمین اشغالی حالت فوق العاده اعلام کرد.
گروه بین‌الملل-رجانیوز:شبکه ۱۴ رژیم صهیونیستی خبر داد که پلیس این رژیم در سراسر سرزمین اشغالی حالت فوق‌العاده اعلام کرده و در خصوص تکرار حملات فلسطینی‌ها هشدار داده است.
 
اعلام حالت فوق العاده پس از آن صورت می‌گیرد که منابع عبری، صبح امروز، از وقوع دو انفجار در قدس اشغالی و زخمی شدن بیش از ۲۰ صهیونیست و هلاکت نفر دیگر خبر دادند. در پی این انفجار، «یائیر لاپید» نخست‌وزیر موقت رژیم صهیونیستی به منظور ارزیابی وضعیت دستور برگزاری نشستی فوق‌العاده را صادر کرد.
 
«بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به همراه معاون رئیس ستاد ارتش و رؤسای بخش عملیات، اطلاعات، بخش‌های سیاسی-امنیتی در وزارت جنگ و هماهنگ‌کننده عملیات‌های پلیس نیز به این جلسه فراخوانده شدند.
 
رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز در عین حال دو انفجار مذکور در قدس را برنامه‌ریزی‌شده خواندند و تأکید کردند که این عملیات چندجانبه بوده چراکه بعید به نظر می رسد این اقدامات توسط یک نفر به اجرا درآمده باشد.
 
همزمان شبکه «المیادین»، به نقل از منابعی ویژه گزارش داد که گروه‌های مقاومت مستقر در نوار غزه به حالت آماده‌باش درآمده‌اند. المیادین به نقل از منابع یادشده خبر داد که به دنبال تحولات امروز در قدس اشغالی، گروه‌های مقاومت تدابیر امنیتی بی‌سابقه‌ای اتخاذ کرده‌اند.
 
طبق این گزارش، در پی تداوم تحولات در اراضی اشغالی، مقاومت خود را برای «یک تنش بزرگ» که شاید به یک جنگ گسترده ختم شود، آماده می‌کند.
 
این شبکه لبنانی همچنین اضافه کرد که مقاومت فلسطین یگان‌های ضربت خود را در حالت آماده‌باش قرار داده و برای مقابله با هرگونه شرایط فوق‌العاده آمادگی دارد.
 
پایان پیام/


کلیدواژه ها »