هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 20 بهمن 1401
ساعت 07:14
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 30 آبان 1401 ساعت 14:55
دوشنبه 30 آبان 1401 14:13 ساعت
2022-11-21 14:55:07
شناسه خبر : 362632
 رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف بیش از ۱۰ هزار قلم انواع کالای قاچاق در شهر ری خبر داد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف بیش از ۱۰ هزار قلم انواع کالای قاچاق در شهر ری خبر داد.
گرو ه اجتماعی - رجانیوز: رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف بیش از ۱۰ هزار قلم انواع کالای قاچاق در شهر ری خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از میزان، سرهنگ کارآگاه هدایت بهرامی بیان کرد: با انجام اقدامات فنی، همکارانم موفق به کشف محل دپوی کالای قاچاق در محدوده شهرری شدند.
 
وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد ملکی واقع در روستای کاشانک محل دپوی کالای قاچاق توسط خودروهای شوتی است.
 
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران تصریح کرد: ماموران پایگاه جنوب این پلیس پس از بازدید از محل ۱۱ دستگاه خودوری شوتی که در حال تخلیه بار بوده و مقادیر زیادی انواع کالاهای قاچاق موجود در محل را رویت کردند.
 
وی افزود: کالاها شامل ۵۴ دستگاه سوییچ شبکه، ۳ هزار و ۴۷۴ قلم کرم و شامپو، ۱۰۳ دست سرویس چینی آلات، ۱۵۳ رول پارچه، ۱۴ عدد پیستون خودرو، یک هزار و ۵۷۵ ثوب پوشاک،۳۶۰ عدد قمقمه آب، هزار عدد چتر، دو هزار عددگل مصنوعی، ۱۴۰ کیلوگرم ماده شیمیایی، تعداد یک هزار و ۲۲۵ عدد ماشین اصلاح بوده که پرونده ای در خصوص تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.
 
سرهنگ بهرامی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۵۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: با این شیوه و شگرد قاچاقچیان حرفه ای برای قاچاق و فرار از دست قانون و عدم پرداخت حق و حقوق دولتی اقدام به قاچاق کالا می نمایند. با توجه به اینکه مبارزه با قاچاق کالا موجب رونق تولید وکاهش بیکاری می گردد و از اهم وظایف این پلیس است از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکار کالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.