هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 15 اسفند 1402
ساعت 01:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 28 آبان 1401 ساعت 11:40
شنبه 28 آبان 1401 09:52 ساعت
2022-11-19 11:40:21
شناسه خبر : 362548
رسانه‌های سوریه از حمله بامدادی رژیم صهیونیستی به مناطقی در بندر بانیاس سوریه خبر دادند.
رسانه‌های سوریه از حمله بامدادی رژیم صهیونیستی به مناطقی در بندر بانیاس سوریه خبر دادند.
گروه بین الملل - رجانیوز: رسانه‌های سوریه از حمله بامدادی رژیم صهیونیستی به مناطقی در بندر بانیاس سوریه خبر دادند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، منبعی نظامی در ارتش سوریه به خبرگزاری رسمی سوریه «سانا» گفت که «ساعت 6:30 صبح امروز دشمن اسرائیلی حمله‌ای هوایی از بالای دریای مدیترانه به‌سمت بانیاس انجام داد و طی آن برخی از مراکز در منطقه مرکزی و ساحلی را هدف قرار داد.»
 
به‌گفته این منبع، سامانه‌های دفاعی سوریه با موشک‌های دشمن به مقابله پرداخت و در این حمله چهار نظامی به شهادت رسیدند و یک تن زخمی شد، علاوه بر این خسارت‌های مادی به منطقه وارد شده است.
 
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی (22 آبان ماه) با نقض حریم هوایی لبنان، «فرودگاه نظامی شعیرات» واقع در استان حمص سوریه را هدف حملات موشکی قرار داده بودند.
 
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی همواره در راستای حمایت از گروههای تروریستی مستقر در سوریه اهدافی را در خاک این کشور هدف حملات موشکی خود قرار می‌دهند.
 
سوریه بارها طی نامه‌های جداگانه‌ای به شورای امنیت اقدام رژیم صهیونیستی در تجاوز به خاک این کشور را محکوم کرده و از این شورا خواسته است که اقدامات لازم را برای جلوگیری از تجاوزات جدید این رژیم علیه دمشق به‌عمل آورد.
 
دمشق در عین حال حق این کشور را برای دفاع از خود در قبال تجاوزات رژیم صهیونیستی به خاک این کشور محفوظ دانسته و نسبت به هرگونه تجاوز جدید به حاکمیت این کشور هشدار داده است.