هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 اسفند 1402
ساعت 09:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 21 آبان 1401 ساعت 18:08
شنبه 21 آبان 1401 18:06 ساعت
2022-11-12 18:08:08
شناسه خبر : 362394
استاندار سمنان با بیان اینکه رزمایش جهادگران فاطمی ۲ در استان برگزار خواهد شد، گفت: ۱۰ هزار بسیجی در قالب این رزمایش خدمات محرومیت زدایی می‌دهند.
استاندار سمنان با بیان اینکه رزمایش جهادگران فاطمی ۲ در استان برگزار خواهد شد، گفت: ۱۰ هزار بسیجی در قالب این رزمایش خدمات محرومیت زدایی می‌دهند.
گروه سیاسی-رجانیوز: سید محمدرضا هاشمی ظهر شنبه در نشست قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن اشاره به برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی دو، تاکید کرد: مرحله اول این رزمایش به خوبی در روستاهای محروم استان برگزار شد.
 
وی با بیان اینکه امکانات و تجهیزات برای برگزاری مرحله دوم رزمایش مهیا شود، افزود: رزمایش جهادگران فاطمی دو با هدف خدمت رسانی و محرومیت زدایی با حضور ده هزار بسیجی از سراسر استان برگزار می‌شود.
 
استاندار سمنان ضمن اشاره به دستور آمادگی تمام ارگان‌ها و ادارات برای همراهی با این رزمایش، ابراز کرد: ما معتقد هستیم که همکاری دولت و سپاه در این قبیل اقدامات، خدمات رسانی به مردم محروم و مناطق کمتر برخوردار را فراهم می‌سازد.
 
هاشمی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی پروژه‌های عمرانی خود را در اختیار مجموعه قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی استان سمنان قرار دهند، ابراز کرد: رزمایش جهادگران فاطمی دو همزمان در همه شهرستان‌های استان و با مرکزیت شهرستان دامغان به مدت ۱۰ روز انجام خواهد شد.
 
این رزمایش قرار است ۲۷ آبان ماه برگزار شود.