هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 16 آبان 1401 ساعت 09:32
دوشنبه 16 آبان 1401 09:05 ساعت
2022-11-7 09:32:45
شناسه خبر : 362230
یک فایل صوتی مهم لو رفته از خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی به نحو بی‌پرده‌ای آشکار می‌کند که چگونه آشوب‌طلبان و رسانه‌های آنها هدف تجزیه و تکه پاره کردن ایران را دنبال می‌کنند.
یک فایل صوتی مهم لو رفته از خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی به نحو بی‌پرده‌ای آشکار می‌کند که چگونه آشوب‌طلبان و رسانه‌های آنها هدف تجزیه و تکه پاره کردن ایران را دنبال می‌کنند.
گروه سیاسی -رجانیوز: یک فایل صوتی مهم لو رفته از خبرنگار بی‌بی سی فارسی به نحو بی‌پرده‌ای آشکار می‌کند که چگونه آشوب‌طلبان و رسانه‌های آنها هدف تجزیه و تکه پاره کردن ایران را دنبال می‌کنند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، شب گذشته یک فایل صوتی از صحبت‌های «رعنا رحیم‌پور» خبرنگار بی بی سی فارسی منتشر شد که در آن وی به نحو بی‌پرده‌ای از هدف تکه تکه و تجزیه شدن ایران خبر می‌دهد و تاکید می‌کند که هدف پشت پرده آشوب طلبی‌ها نه دموکراسی، بلکه تجزیه است!
 
او مشخصاً خبر می‌دهد که در رسانه سعودی ایران اینترنشنال ابلاغ شده که فقط با رهبران احزاب تجزیه‌طلب گفت‌وگو و به آنها تریبون داده شود!
رعنا رحیم‌پور اصالت این فایل صوتی را در صفحه اینستاگرامش تایید کرده امّا علیرغم اشاره صریح به پشت پرده شوم آشوب طلبی‌ها توسط اینترنشنال و دیگر پایگاه‌های آشوب‌طلب گفته که به خبرنگاران این رسانه‌های ضدایرانی احترام می‌گذارد!
 
این فایل لو رفته یکی از صریح‌ترین اذعان‌ها از ناحیه خود خبرنگاران رسانه‌های ضد ایرانی درباره عقبه آشوب‌ها و رسانه‌هایی نظیر بی‌بی‌سی و اینترنشنال است.
 
در هفته‌های گذشته تریبون ایران اینترنشنال دائم در اختیار رهبرانی از احزاب تجزیه‌طلب کرد، عرب و بلوچ قرار داشت به طوری که در بیست روز اول آشوب‌ها بیش از ۲۰ چهره تجزیه طلب جمعاً ۵۰ بار در این رسانه مصاحبه کرده بودند! و البته بی‌بی‌سی هم از غائله تجزیه طلبی و پاره پاره کردن ایران و تشویق به اقدامات خشونت طلبانه و تروریستی در ایران عقب نمانده است!
 
روزنامه گاردین سال ۹۷ در گزارشی نوشت عربستان سعودی بودجه هنگفت ۲۵۰ میلیون دلاری شبکه ایران اینترنشنال را تأمین می‌کند.
 
انتهای پیام/


دیدگاه کاربران

شتر در خواب بیند پنببه دانه .........مگر در خواب ببینید ایران اسلامی محکم واستوار ایستاده وشماها انگلها را نابود میکند

 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home