هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 15 اسفند 1402
ساعت 03:59
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 14 مهر 1401 ساعت 15:37
پنجشنبه 14 مهر 1401 15:33 ساعت
2022-10-6 15:37:25
شناسه خبر : 361228
وزیر کشور که با هدف بررسی حوادث اخیر سیستان و بلوچستان وارد زاهدان شده از اماکن آسیب دیده به ویژه بازار رسولی زاهدان بازدید کرد.
وزیر کشور که با هدف بررسی حوادث اخیر سیستان و بلوچستان وارد زاهدان شده از اماکن آسیب دیده به ویژه بازار رسولی زاهدان بازدید کرد.
گروه سیاسی-رجانیوز: احمد وحیدی وزیر کشور صبح امروز با هدف بررسی حوادث اخیر سیستان و بلوچستان از طریق فرودگاه زاهدان وارد استان شد.
 
وی پس از دیدار و گفت‌وگو با آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان در مراسم گرامیداشت ۶ شهید حوادث تروریستی زاهدان حضور یافت.
 
وحیدی در ادامه حضور خود در زاهدان از اماکن آسیب دیده در پی حوادث تروریستی اخیر به ویژه بازار رسولی زاهدان بازدید به عمل آورد و با کسبه و مردم شهر گفت‌وگو کرد.
 
عیادت از مجروحان حوادث تروریستی در زاهدان
همچنین وزیر کشور پس از بازدید از بازار رسولی به ‌بیمارستان خاتم‌الانبیای زاهدان رفت و از مجروحان حادثه روز جمعه ‌این شهر عیادت کرد و دلجوئی از مصدومین این حادثه بر شناسایی و مجازات عوامل اغتشاش و ناآرامی‌های روز جمعه زاهدان تاکید کرد.
 
وی در این دیدار مردم ولایتمدار سیستان و بلوچستان خواند که با بصیرت و هوشیاری در طول تاریخ انقلاب اسلامی نقشه های دشمنان را نقش برآب کرده‌اند.
 
وزیر کشور همچنین از تلاش‌های کادر درمان بیمارستان خاتم الانبیا قدردانی کرد.