هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 12 مهر 1401 ساعت 19:12
سه شنبه 12 مهر 1401 19:04 ساعت
2022-10-4 19:12:06
شناسه خبر : 361194
در پی بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری در خصوص اتفاقات اخیر کشور، جامعه ورزش و جوانان و فدراسیون‌ها ضمن اعلام بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی، بار دیگر تجدید بیعت دوباره خود را با نشر بیانیه‌ای اعلام کردند.
در پی بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری در خصوص اتفاقات اخیر کشور، جامعه ورزش و جوانان و فدراسیون‌ها ضمن اعلام بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی، بار دیگر تجدید بیعت دوباره خود را با نشر بیانیه‌ای اعلام کردند.

گروه ورزش-رجانیوز: در پی بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری در خصوص اتفاقات اخیر کشور، جامعه ورزش و جوانان و فدراسیون‌ها ضمن اعلام بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی بار دیگر تجدید بیعت دوباره خود را با نشر بیانیه‌ای اعلام کردند و تاکید داشتند قهرمانان همواره در جهت به اهتزار درآوردن پرچم سه رنگ کشور عزیزمان در میادین مختلف ورزشی کوتاهی نخواهند کرد و عزم خود را جزم می‌کنند تا بتوانند نام ایران، غیرت و جوانمردی ورزشکار ایرانی را در بین سایر کشورها و ورزشکاران به نمایش بگذارند. در ادامه بخشی از متن بیانیه فدراسیون های ورزشی به اختصار می‌آید:

 
فدراسیون ووشو: هدایت‌ها و حمایت‌های مقام معظم رهبری فصل الخطاب و مایه دلگرمی است
 
فدراسیون ووشو ضمن قدردانی از بیانات مقام معظم رهبری آنها را فصل‌الخطاب دانست. این فدراسیون ضمن قدردانی از بیانات حکیمانه، روشنگرانه و ارزشمند مقام معظم رهبری، آن را فصل الخطاب دانسته و در دستور کار قرار خواهد داد. همچنین منویات و اشراف کامل ایشان به مسائل ورزش، همواره ترسیم نقشه راه این فدراسیون است.
 
فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های اصیل امام خمینی (ره) اعلام می‌‎دارد که هدایت‌ها و حمایت‌های مقام معظم رهبری در سخت ترین شرایط و بزنگاه‌های تاریخی پیوسته برای خادمان انقلاب اسلامی و خدمتگزاران ملت شریف و بزرگوار مایه دلگرمی بوده است.
 
فدراسیون بولینگ و بیلیارد: پای بیانات مقام معظم رهبری ایستادیم
 
در روزهای اخیر برخی از عناصر تجزیه طلب، سلطنت طلب و وابسته به استعمار با بهره برداری و سودجویی از احساسات مردم به ناامن سازی و اغتشاش در میهن عزیزمان پرداختند که با درایت مسئولان، ایستادگی نیروهای پلیس و امنیتی و همراهی مردم انقلاب اسلامی و بیانات مقام معظم رهبری این اقدامات همچون گذشته نتیجه ای جز رو سیاهی برای مسببان در بر نداشت و مردم ایران یکبار دیگر بصیرت خود برای خنثی سازی حیله های دشمنان را نشان دادند.
 
فدراسیون بولینگ و بیلیارد به نمایندگی از جامعه بزرگ ورزش کشور و خانواده رشته های تحت پوشش، ضمن محکومیت اقدامات اخیر با حمایت از نیروی های انتظامی و امنیتی و تاسف عمیق از حوادث پیش آمده و تسلیت به همه خانواده های داغدار اتفاقات روزهای اخیر، اقدامات هتاکان حرمت ساحت مقدس و نورانی قرآن مجید، پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص)، مساجد کشور، حجاب بانوان محترم میهن اسلامی و وارد کردن خسارت به اماکن و اموال عمومی و خصوصی را به شدت محکوم نموده و از صبر، متانت و آرامش ملت وفادار، بصیر و همچنین از خودگذشتگی و اعمال اقدامات به موقع نیروی انتظامی مقتدر و مردمی کشورمان ، اقدامات روزهای اخیر را محکوم می‌کند و امید دارد ملت اسلامی با رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در راستای اهداف متعالی و الهی گام بردارد، انشاءالله.
 
فدراسیون زورخانه و پهلوانی‌: پهلوانانه پای آرمان های مقدس انقلاب اسلامی می‌ایستیم
 
فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جمهوری اسلامی ایران پس از بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد حوادث اخیر، موضع جامعه بزرگ این ورزش ملی و تاریخی را ایستادن پهلوانانه پای آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی، اعلام کرد.
 
فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی جمهوری اسلامی ایران از بیانات روشنگرانه و ارزشمند مقام معظم رهبری قدردانی می‌نماید و آن را چراغ راه و هدایت می‌داند و عدم وابستگی به قدرت های بزرگ دنیا را یکی از مهمترین اهداف به وجود آمدن انقلاب اسلامی ایران می داند که نهال این سرو استوار و تنومند با خون مطهر شهیدان گرانقدر کشورمان آبیاری شده است. بنابراین جامعه بزرگ ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی این رشته تاریخی و ملی، پهلوانانه همچنان مثل سابق پای آرمان های انقلاب اسلامی خواهد ایستاد و راه شهدای ماندگار و جوانمردان تاریخ کشورمان همچون شهیدان ابراهیم هادی و طوقانی ها که با ایستادگی و ایثار در راه استقلال و آزادی میهن عزیزمان ایران از جان خود گذشتند را ادامه خواهد داد.
 
باشگاه پرسپولیس: اعلام تبعیت از بیانات روشنگرانه مقام معظم رهبری
 
باشگاه پرسپولیس اعلام تبعیت از بیانات روشنگرانه مقام معظم رهبری از سخنان ارزشمند ایشان تشکر و قدردانی کرد.
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری نیروهای مسلح در بخشی از بیانات، به موضع‌گیری‌های برخی چهره‌های ورزشی و هنری اشاره و خاطرنشان کردند: از نظر من این موضع‌گیری‌ها هیچ اهمیتی ندارد و نباید در مورد آنها حساسیت به خرج داد.
 
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تأکید کردند: جامعه هنری و ورزشی ما سالم است و در آن عناصر مؤمن و با شرف کم نیستند و موضع‌گیری چند نفر، ارزشی ندارد.
 
باشگاه ورزشی فرهنگی پرسپولیس، با اعلام تبعیت خود از این فرامین و رهنمودهای روشنگرانه، از این بیانات ارزشمند به ویژه ابراز لطف ایشان نسبت به جامعه ورزش، تقدیر و تشکرکرد.
 
انتهای پیام/


کلیدواژه ها »